Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hany talalkozas utan számit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany talalkozas utan számit kapcsolatnak valami?

Figyelt kérdés

Ha mar 8* talalkoztunk de meg nem mondott semmit a szandekairol akkor mi van?

kb 1-1,5 hónapja találkozgatunk.Voltam mar naluk is 1 hete,sot ott is aludtam mert 40 kmre lakunk egymastol de nem fekudtem le vele.Azota talalkoztunk megint de csak beszelgettunk setaltunk jol elvoltunk de igazabol ennyi. Nekem ez olyan furcsa...sosem volt ilyen hosszu az ismerkedesi ido senki masnal...Ugyerzem kezdem megunni kicsit..Vagyis jo lenne magam mellett tudni mert kezdem megszeretni es nem akarom hogy egyszercsak azt mondja o megsem akar semmit... Szerintetek hogy fogjam fel ezt az egeszet?

18/L


2013. nov. 15. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nincs mennyiséghez kötve. Akkortól számít "kapcsolatnak", mikortól már elég nyitottak lesztek egymás irányába.
2013. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most megunni kezded vagy megszeretni?
2013. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat ezt a reszet hogy semmi nem tortenik unom..de ot meg kezdem megszeretni...
2013. nov. 15. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
én úgy vagyok vele, ha első szex után nem hagy el, az már kapcsolat.
2013. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat en nem akarok meg lefekudni vele....
2013. nov. 15. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:

nem is kell lefeküdni vele.

nem ezt írtam.

2013. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem a találkozások számától függ, meg attól se, hogy ott alszol stb...

Mondd meg neki, hogy szeretnél beszélni arról mi van köztetek. Tisztázzátok minél előbb!

2013. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na 1.5 hónap után lehet ezért fog otthagyni, mert nincs "lefekvés"...
2013. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én 3,5 éve vagyok a férjemmel, szóval nem olyan régen. De mi az első randi után megbeszéltük, hogy ő együtt akar lenni velem, mármint akar kapcsolatot, meg én is akarok, és kész.


Pont emiatt kérdeztem meg tőle, mert mi a francnak húzzuk egymás idejét?


Esetleg kérdezd meg...Beszélgetni kéne.


Bár én is úgy voltam vele, hogy az első éjszaka után nem hagyott ott, szóval már jó. Mert előtte előfordult 2x is hogy az adott srác ezt megcsinálta velem... így már nem volt kedvem se találgatni se semmi.


27/N

2013. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!