Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek miből tudhatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miből tudhatom, érezhetem, hogy közel a szakítás, és nincs értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad.
2013. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem érzem jól magam folyamatosan, mert folyamatosan aggódom.. Az a baj, hogy sok a rossz tapasztalatom..
2013. nov. 22. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha stresszelsz, az nem jó jel. Próbálj meg bízni magadban, és a másikban. Ha nem javul, akkor mással van dolgod, nem vele. Nehéz elengedni a régi dolgokat, de azért lehetséges.
2013. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha csupa rossz emléked van, akkor szinte képtelenség.. Eddig minden kapcsolatom olyan hülyén ment tönkre, hogy már mindenben csak attól rettegek mikor következik be a mostanival is ez.. Nem túl jó érzés..
2013. nov. 22. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem telt el sok idő a kapcsolataid között. Így mindig úgy mentél bele az újba, hogy a régiből vitted a rosszat. Ha vége van, akkor hagyd, hogy rendezd magadban a dolgot.
2013. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, mindig maradt közte elég sok idő, volt, hogy év.. másfél év.. DE nem tudok igazán ÚJAT kezdeni sehogyse, azaz hiába van most barátom, nem bízom benne, és rettegek, ő mikor ejt ugyanúgy pofára mint az eddigiek.. Egyszerűen szorongok egész álló nap és figyelem, kutatom minden egyes szavát, tettét, ami árulkodhat akár pozitívan, akár negatívan.. Rettegek? Hogy már megint feleslegesen hittem?
2013. nov. 23. 13:20
 7/10 anonim válasza:
Nekem is van egy lány ismerősöm, aki ugyanezzel küzd. Szerintem arra kellene rájönnöd, hogy miért nem tudsz senkiben megbízni, mert talán nem a kapcsolatban van a hiba, hanem benned. Ha rendes srác és szeret téged, akkor ezt fogadd el és ne kételkedj állandóan benne. Az ismerősöm még ott rontotta el, hogy mindig teljesen ráakaszkodott a barátaira, a végén a srácok már levegőt sem kaptak és ezért léptek ki.
2013. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is bennem van a hiba, és az emlékeimben és tapasztalataimban.. De ezen nem tudom, hogyan tudnék segíteni.. Mert megbízni senkiben sem tudok tényleg, és naponta újra és újra rettegek, hogy na majd biztos ma hagy el, s ha nem ma, akkor holnap.. Mert engem nem szoktak szeretni, eddig senki sem tette = tapasztalat..
2013. nov. 25. 17:40
 9/10 anonim válasza:
Lehet, hogy nem a megfelelő emberrel vagy? Azt érzi az ember, ha szeretik és akkor nem gondolkozik ilyeneken. Vagy, ha nem érzed, de ő mondja azt is el kell hinni, mert különben miért lenne veled. Biztosan nagyon zűrösek voltak a szüleid, ha ennyire félsz, talán ha rájössz, hogy miért is van ez, akkor el is tudod engedni.
2013. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sokat gondolkozom rajta miért lehet.. talán az, hogy gimiben elég rossz osztályom volt, az eddigi barátaim meg mind rátettek erre és egymásra egy lapáttal, mind negatív élményt hagyva.. pozitív nagyon kevés volt.. alig.. ha egyáltalán. a szüleim pedig nagyon aranyosak, de elváltak, szóval tőlük se a bíztató részt láttam sajnos.. talán ez, így összességében, talán más az ok.. de igaz, hogy rá kellene jönnöm, mert ez így nem jó.. hiába érzem magam jól a barátommal, ez "tönkretesz" engem is, és mindent..
2013. nov. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!