Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi akivel megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi akivel megismerkedtem? .

Figyelt kérdés
olyan céllal hogy szexelünk és mindenki megy a dolgára előre leszegeztük hogy én pl nem akarok semmi érzelmi dolgot belevinni plusz 2 gyerekem van ő mondta hogy semmi gond ő sem illetve neki meg 8 éve van kapcsolata (nyitott) viszont aznap elkezdtünk beszélgetni. Egész nap sms és esténként 4 órán át beszéltünk ez így ment 4 héten át majd történt valami. Elszalad a ló velünk. Majdnem minden nap találkoztunk a 4 hét alatt amit ő randinak hívott de hát ő nem jönne össze két gyerekes anyukával mondta az elején majd 2 hétre rá azt hogy engedjük el magunkat ne fojtsuk vissza érzéseinket adjunk bele mindent aztán meglátjuk hogy mi lesz. Elvitt sok helyre éjszaka vett nekem hajfestéket elvitt fodrászhoz és hamarosan elutazunk külföldre. Ha találkoztunk kézen fogva sétáltunk a városban csókolóztunk stb stb aztán eljött egy pont hogy azt írta hogy nem tudja hogy mit akar és hogy nem akar megsebezni mivel tudja hogy most vagyok a legsebezhetőbb (válok éppen) ezért megtorpant. Letisztáztuk a dolgot mondtam neki hogy maradok az eredeti elképzelésnél és nem akarok beleszeretni és nem akarok többet. Azóta találkoztunk mintha nem történt volna semmi viszont már nem beszélünk annyit sem találkozunk! Mi történt? :O
2013. júl. 26. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltál egy jó kis numera, ennyi. Behülyített ezzel, meg azzal, de nem akar tőled semmit. Kész bele kell törődni, a net már csak ilyen...
2013. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
Ez egy bolondos szép szerelemnek indult, és te véget vetettél neki, most ő visszafogja magát, neked kell eldönteni hogy mit akarsz, - de most neked kell kezdeményezni, ha azt akarod, hogy legyen folytatás.
2013. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden nap kommunikálunk csak már nem annyit mint eddig... és utazunk augusztusban már le van foglalva minden repcsijegy megvéve (láttam). Csak azt nem tudom hogy miért nem beszélünk napi 4-5 órán keresztül és miért nem jön óránkénti helyzetjelentés... én egy elég laza nő vagyok szóval magától keresi a társaságom és magától ír hív stb. Az hogy hülyének nézett és vége az hülyeség mert tart csak nem úgy mint eddig...
2013. júl. 26. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hű, a vett neked hajfestéket résznél azt hittem, ez igen, ez az igazi szerelem...

kész :)

2013. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én vetettem neki véget? Ez nem értem én csak annyit írtam neki hogy nem kell aggódnia mert tudom hogy hol a helyem és hogy jövőtlen a kapcsolatunk! Ebben egyeztünk meg az elején. Hogy kéne kezdeményeznem? Soha sem fog elfogadni két gyerekkel szerintem...
2013. júl. 26. 19:15
 6/9 A kérdező kommentje:
A hajfesték csak azért érdekes mert éjszaka külön ezért ment el otthonról egyébként nem nagy dolog nyilván.
2013. júl. 26. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sosem fog elfogadni, csal szeretőnek, akkor döntsd el hogy jó-e neked így, és ha nem, akkor még most az elején rakd lapátra.
2013. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze nekem teljesen jó így én nem akarok beleszeretni... semmit többet nem akarok apát a gyerekeimnek sem valakit aki eltart ezt is mondtam neki. Csak szex és más semmi illetve inkább nálunk ilyen kezdődő baráti kapcsolat féle van vagy nem tudom ... megbeszéljük a csajokat pasikat
2013. júl. 26. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:

" Letisztáztuk a dolgot mondtam neki hogy maradok az eredeti elképzelésnél és nem akarok beleszeretni és nem akarok többet."

ha ezt mondtad neki, akkor mégis min csodálkozol??

a férfiak szó szerint veszik, amit mondasz, ennyit tudhatnál, kedves kétgyerekes anyuka.

2013. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!