Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha most nem lennél sikeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most nem lennél sikeres a lányoknál, de meggazdagodnál és hirtelen megélénkülne a lányok érdeklődése feléd, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 18:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
nem éreznéd cikinek, nem fognál gyanút, hogy nem is te kellesz nekik?
2009. nov. 20. 18:54
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Dehogynem. És ha megtennék ezt, megerőszakolnám őket (persze hagynák, mert azt hinnék, hogy majd fognak egy jó pénzes f*szit), aztán kipenderíteném őket, jól a sárba tiporva őket, hogy mekkora rühes ribancok.
2009. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
én annyira haragudnék rájuk, hogy még szóba sem tudnék velük állni, nem hogy hozzájuk nyúlni...
2009. nov. 20. 19:02
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Mindet megdugnám az összes testnyílásukba - kivéve a vaginájukba - beleélveznék, és aztán mehetnének a csába...

Rohadt kis pénzéhes qrvák...

2009. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Hát a haragod ültesd bosszúba, ilyen módon. És próbáld kiüríteni az érzelmeket.
2009. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok bosszúállós típus. inkább teljesen magamba fordulnék, sajnálnám, ha ez történne...
2009. nov. 20. 19:21
 7/28 anonim ***** válasza:
megkeresném a "legszolidabb, és legszerényebb" lányt. Az összes többi pedig pattan. Ja és mégvalami: szegény családból valót választanék. Őt megtanították valószínűleg a takarékoskodással, a pénzzel való bánásmódra.
2009. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
ezen én is gondolkoztam, de ha szegény családból származik, annál sanszosabb, hogy csak a pénzem kellene neki. nem?
2009. nov. 20. 19:26
 9/28 anonim ***** válasza:

Én szegény csajszi vagyok, de nekem nem kellene gazdag fax. Mert azok olyan retkes ri*banc faxok, amilyenek ti lennétek ha gazdagok lennétek, kőbunkók.


Remélem csak viccből írtátok le a kicsinyes bosszútokat. De ha nem kívánom, hogy veletek is így bánjanak a lányok!


Tisztelet a normális fiúknak.


Amúgy én is ezen gondolkodtam, csak így:

Ha találok egy kedves, szerény , szegény fiút, aki hűséges és összeházasodnánk. És ha nyernénk a lottón akkor átváltozna nőket kihasználós bun*kóvá? Vagy ha megtehetné hogy akármely nőt megdughatna, képes lenne engem megcsalni????

És egy kifordult bar*ommá válna?


vagy maradna továbbra is hűséges, megbízható társ?


Mert ha köcs*öggé válna, akkor eleve csak azért rendes, mert nem teheti meg, h minden nőt megdugjon?


Mert ha ez így van, akkor nekem az ideális férfi a gazdag és impotens:D


Szerintetek megváltoznának?

Vagy ez személyiségfüggő?

2009. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
hogy mit tennék? Megbasz.ám az összes kis riban.ot a rákba! Meg a g.cis qrva anyjukat is!
2009. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!