Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ha valaki szeret megcsal? Engem 2 barátom csalt meg, az egyik még a legelején, mert az exét szerette még, a másik pedig 4év után, mert már nem szerettem és nem törődtem vele. De ha szeret valaki és jó vagy hozzá?

Figyelt kérdés
ha mégis megcsal és szeret, akkor előbb utóbb bűntudata van és meglátszik rajta nem?
2013. nov. 26. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
válaszoltál a saját kérdésesre...az első nem téged szeretett, a másikkal meg nem törődtél..., tehát nem szeretett, és a másikhoz nem voltál jó...bocsi az őszinteségért....
2013. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, tudom. most van egy kapcsolatom akivel nagyon szeretjük egymást. ilyen esetben is megtörténhet az ilyen?
2013. nov. 26. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
ha minden rendben köztetek minden téren, akkor nem, de ne ezen gondolkozz folyamatosan, mert rá fogtok menni..
2013. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De megtörténhet:(
2013. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!