Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fogják teljesen elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják teljesen elfogadni a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
Legalábbis a cikizést, egymás szivatását ezért, hogy másként tekintenek rájuk, mert a saját nemüket szeretik. Nem hiszem, hogy ezzel bárkinek is ártanának, hacsak nem azokra gondolunk, akik önmaguk hánynak az egésztől. Nem normális, de nem érdemel bántást, aki ilyen az nem tehet róla. A normális válaszokat köszönöm, és mindenmszögből érkező véleményekre megy a zöldpacsi^^ :)

2013. nov. 26. 16:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
1%
Ha majd teljesen szétválik az exhibicionizmustól, és senkinek nem lesz kötelező tudnia, hogy ki az. Ezt mikor fog megtörténni? Jó lenne ezen a területen is előrelépni, nem pedig kiteregetni a magánügyeinket a fél világ elé, mert nem sokakat érdekel.
2013. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
97%

ez a magamutogatás nagyon érdekes...

rólam senki nem mondaná meg hog leszbikus vagyok, csinos ruhákba járok, hosszú a hajam, imádom a szoknyát, magassarkút stb stb (elég nyomi sztereotípia, hogy a leszbik csúnyák egyébként)

nem smárolok a barátnőmmel az utcán

mégse szavazza meg nekem senki a jogengyenlőséget...pl.: nem házasodhatok

a munkahelyen előbb utóbb kiderül, higyjétek el...mindenki tudni akarja hogy van a barátod,férjed, mikor lesz gyerek, kivel élsz hol laksz... vagy csak szimplán egy telefonbeszélgetésből, hogy szia kicsim nem semmi érdekes és a 3. mondatban már a nevén szólítom...valaki meghallja elterjed a pletyka nekem kampec

állandóan figyelni kell, mert igenis kiközösítenek,és elítélnek az emberek ha megtudják, akkor is ha nem mutogatom magam

aztán itt ez a házasság...és a polgári szertartásnak köze nincs Istenhez, csak a templominka, úgyhogy a vallást hagyjuk, nyilván nem várnám el egy paptól, hogy adjon minket össze

de az anyakönyvezetőnél az a szerződés igenis biztonságot adna nekünk is

a gyereknevelést már meg se merem említeni mert széjjeltép a közönség :D


de a lényeg, hogy senki ne mondja nekem azt, hogy mit kell ezen elfogadni, el van fogadva...mert egyáltalán nincs :)


19/N

2013. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
ja meg ahhoz képest, hogy nem érdekel senkit ha valakiről kiderül hetekig csámcsognak rajta...:D
2013. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem még legjobb esetben is évtizedekbe telik majd. Ha megnézzük, hogy mondjuk a 80-as évekhez képest már mennyivel elfogadottabb melegnek lenni, azért volt haladás, csak még mindig nagyon nem vagyunk közel az egyenjogúsághoz.


Mondjuk ez a "Nem normális" megfogalmazás is a kérdésben... >.>

De igen, normális, állatok között is bőven előfordul ( [link] ), az emberiség történelmében is mindig jelen voltak a meleg, biszex, stb. emberek ( [link] ), ez nem egy modern "találmány", csak nagyon sokáig teljesen láthatatlanul be kellett olvadniuk a heteró társadalomba ha túl akartak élni. Szerencsére most már az internet révén úgy is lehet támogató baráti kört építeni, összefogva küzdeni az egyenlő jogokért, ha valakinek a közvetlen környezete nem tud róla.


- MoonEyes

2013. nov. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%

Normális emberek nem is akadnak ki ezen, csak IQ bajnokok, akiknek jobb baja nincs mások fikázásánál..


Ha úgy érted tisztelt kérdező, hogy olyan téren hogy házasodjanak ők is stb. ezt nem tudni, még kell pár év esetleg évtized.

2013. nov. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anizotropikus ***** válasza:
87%

Miért kellene elfogadni?

A melegeknek el kell fogadniuk azt, hogy egyesek heterok?

Aki betegségnek tartja a homoszexualitást annak igencsak a lelke mélyére kellene tekingetni!


[link]

2013. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 moonlightsentinel ***** válasza:
61%

"Nem normális, de nem érdemel bántást, aki ilyen az nem tehet róla."


Na menj a fenébe, a mozgássérültekhez szoktak így hozzáállni, hogy hát szegény nem tehet róla ne bántsuk, de azért "nem normális" dolog.


De igen, melegnek lenni normális dolog.

2013. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 moonlightsentinel ***** válasza:
95%

"Kik nem fogják?Ha majd a természet elfogadja hatékony viselkedésformának akkor lesz elfogadott."


Huhh én azt hittem eddig, hogy minket, melegeket is a természet csinált...

2013. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
92%

ajánlom egyes "nagyon okosan" érvelok figyelmébe:


[link]

2013. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem soha nem fogják elfogadni,éppen azért,amit már egy előttem szóló is említett: az emberek nem egyformák,nem ugyanúgy gondolkodnak egy-egy dologról. Valakik szerint természetes,másokat nem zavar,de azért ne kelljen látniuk,egyesek szerint pedig egyenesen gyomorforgató.Szerintem ez így is marad.Én amúgy leszbikus lány vagyok,és csak kevesen tudják rólam.Nemrég beiratkoztam egy tanfolyamra,ahol jófej fiatalokkal vagyok körülvéve.Jó a hangulat.Persze rögtön beindult az ismerkedés,ki honnan jött,hol él,kivel...stb. Én eddig még nem mondtam magamról semmit,így viszont ők azt szűrik le,hogy nem akarok velük jóban lenni.Nem tudom,mit tegyek,mert ha nem mondok semmit,azzal egy idő után magamat rekesztem ki egy társaságból.Ha azt mondom,pasim van,azzal hazudok.Ha meg bevallom,hogy majdnem 4 éve a barátnőmmel élek,akkor meg esetleg "magamutogatóvá" válok.Mert ugye olyankor jön az,hogy minek ezt kiteregetni? Ebbe a heterók soha nem gondolnak bele. Csak kérdezősködnek,kíváncsiskodnak...aztán ha egyszer azt mondja az ember:Jó,ez vagyok én,és így élek...akkor meg jön az,hogy milyen egy magamutogató b.u.z.i vagyok. Sokkal összetettebb és nehezebb kérdés ez,mint azt sokan hiszik.
2013. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!