Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már beteges, ha már kb 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már beteges, ha már kb 1 év,1 hónap,10 napja szakított velem az exem, de még mindig nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Ráadásul élem az életem, tanulok, dolgozom, bulizok, van másik barátnőm, tehát nem vagyok egy depis lúzer.

És mégis képtelen vagyok elfelejteni :(

A legjobban az fáj, hogy neki is van más.


2013. nov. 26. 16:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én is unom az olyan kérdéseket, hogy "szakítottak velem, hogy felejthessem el". Pusztán csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez normális egyáltalán? Ennyi idő után is vágyni valakire, amikor el akarom felejteni?
2013. nov. 26. 17:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Én egy éve jöttem össze vele és még mindig nem tudom elfelejteni.
2013. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ebben én is igy vagyok. több mint 1 év. bár ő más világ. és talán ennyi.
2013. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Cronos8726 válasza:
100%

Nos ezesetben hadd osszam meg veletek eziránti tapasztalatomat.


364 napig voltam a lánnyal együtt és nagyon szerettem.

Megcsalt, kidobott de elég trehány módon, na sebaj.


Még 1 év után is szerettem és nem feledtem, de belevetettem magam a tanulásba, munkába, jogsit csináltam, aztán csökkent a hiánya, de nem felejtettem el.


Idővel kimásztam a felesleges Önsajnálatból, drága Bátyuskám és Barátaim segítségével, utána minden jobb lett ez 3 évet ölelt fel.


Most van egy feleségem és egy 5 hónapos kislányom.


Visszagondolva az a szakítás hozta meg életem legtermékenyebb időszakát.


Szal embereld meg magad Aranyapám és mássz ki a gödörbű!

2013. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az beteges, hogy ennyire pontosan számon tartod, hogy mikor szakítottatok.


Az, hogy nem tudod elfelejteni vagy, hogy szereted még mindig az nem.

2013. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a beteges. AZ exed beteges, hogy ott tudott hagyni valakit, aki ennyire oda volt érte...
2013. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4-es!

Igazad van, meg is teszek mindent, hogy ne kelljen az érzéssel foglalkoznom.


6-os!

Köszönöm, ez jól esett! :) Igazad lehet!

2013. dec. 2. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is megerősítem 4. és 6. válaszokat.

Kedves válaszoló,engem két héttel a ti szakításotok előtt hagyott el "párocskám". Hét évig éltünk együtt.

Még most is hiányzik...Nagyon szerettem,család gyerek volt tervezve.Minden megvolt lakás,kocsi,jó munkahely mindkettőnknek,álomszép külföldi nyaralások. Fantasztikus harmónia. Mindenki azt mondta összeillünk.

Még szakítása előtt 2hónappal is azt mondta ő is szeret.

Fél-egy évvel szakítása előtt kezdett megváltozni,de ezt alig vettem észre.


Ismerőseim köréből ilyen esetekben 1-2-3-5 év míg ténylegesen túltették magukat. 10-párból átlag 2-nek sikerül újra összejönni az exhumálttal.

2013. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A 6. válasz beírója vagyok. Nálam pl az történt, hogy 13 évig abszolút összeillő párként éltünk együtt, abszolút klappolt minden, mikoris pár hét furcsa fagyoskodás után a drágám szünetet akart tartani. 2011 nyara rá is ment erre a baszkolódásra, de augusztus végén visszajött és még két évig együtt voltunk. Idén dettó ugyanez a baszkolódás 3-4 hónapig, aztán augusztus végén elcuccolt. Elvitte a kutyáinkat, saját magát és az anyjához visszaköltözött.


Igazából nekem is vannak ismerőseim, akik az "elengedés" szó maga közhelyességét puffogtatva dumálnak, hogy miért nem engedem el, miért sajnáltatom és sajnálom önmagam.


Szerintem ilyet csak az mond, aki nem járt így, vagy akinek nem voltak annyira mélyek az érzései a másik iránt, így nem viselte meg a dolog.


3,5 hónap után még mindig szarul vagyok. És? Szégyellnem kellene magamat? El kéne játszani, hogy minden oké?

2013. dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 8 hónapig sirattam őt, úgy tudtal elfelejteni h fejjel előre beleugrottam egy párkapcsolatba... most őt gyászolom.. de ez már közel se olyan rossz :D sőt nem is rossz :D csak semmilyen , és hozzászoktam h nagyon pörgős vidámok a napjaim :D
2013. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!