Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottunk parommal 5 es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk parommal 5 es fel honap utan, en meg szeretem de sokat veszekedtunk, hogyan tudnam konnyeben elfelejteni? [l/16]

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik pasit vagy mászkálj el bulizni a barátnőiddel. Egyszerűen csak kösd le magad vmivel....
2009. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem h miért akarod el felejteni???:/ Ha szereted miért nem jösz vele újra össze??? És amugy se kéne el felejtened ,mert ami nem Öl meg az csak megerősít!
2009. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tul sokszor veszekedunk s tul sokszor szakitotunk mar:(.. o mindig azt mondja hogy az en hibam pedig ez sokszor ellenkezo keppen van... en megprobaltam hogy nekunk [neki] minden jo legyen de sose voltam asszem eleg jo, ma is [mar szakitotunk] elkezdi hogy menjek hozza, mondom neki hogy nem tudok mert van sok tanulni valom , ere o hogy ok felejtsem el pa!.. ezek utan megis mit csinalhatnek?
2009. febr. 18. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló

Az én volt pasim nagyon tapló volt. Elvárta, hogy én rohangáljak utána egy másik városba amikor ő ott dolgozott ahol én, a szülei eléggé szerettek veszekedni, mégis folyton náluk voltunk. Mindent megtettem neki a 2 év alatt amit kért és nem néztem rá más pasira. Nagyon megbántam, hogy nem léptem előbb. Most viszont megtaláltam életem párját és nagyon boldog vagyok.

Szóval ami nem megy azt nem kell erőltetni és ne csak egy ember tegyen a kapcsolatért.

2009. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen utlso valaszado es perxe az elso kettonek is:*:*:*
2009. febr. 19. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!