Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy 21 évesen valakit annyira szerettünk, hogy soha nem tudunk túl lépni rajta?

Figyelt kérdés

- Se kívül, se belül nem szép annyira senki sem az ég világon, mint ő.

- Nem tudnék és nem is szeretek senkit sem annyira mint őt, sem fordítva.

- 1 éve, hogy vége van, és én még sem találom meg azt, aki azt hozná ki belőlem amit ő hozott...

Most is van barátnőm, de egyszerűen nem hoz lázba annyira a közelsége, nem tetszik negyed annyira sem, se kívül, se belül... Soha nem fogom tudni szeretni, talán csak azért jöttem most ezzel a lánnyal össze, hogy túl lépjek rajta... Az évfordulónk 20.-án lett volna... Valami sosem stimmel, vagy a külseje nem tetszik a lánynak, vagy a belseje, vagy messze van, vagy unalmas, vagy r!banc, túl sok fiúval törődik, esetleg minden okés lenne nagyjából, csak én nem kellek az illetőnek.... Budapesten szinte alig van normális lány aki jó lenne nekem......


2013. nov. 27. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 éve van csak vége azt írtad. az nem nagy idő. majd ha 5 év múlva is ezen a szinten leszel, akkor lesz baj.
2013. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 errre ***** válasza:
Igen, sajnos létezik ilyen :(
2013. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon mély és erős depresszióban voltam, mára már elgyengült valamennyire hála istennek, csak elég gyakran jut eszembe, ha elalszom, ha felkelek, stb.... És ha felkelek elég rosszul indul a napom olyankor :( ... Szeretnék elszakadni tőle de nem megy még mindig... Szeretnék egy olyan jót találni magamnak mint ő, és nem csak egy ilyen laza semmit nem érő kapcsolatban lenni, akit kitudja mikor fogok kidobni, mert csak púp a hátamon és semmi más...
2013. nov. 27. 10:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok én semmit, csak hagyjon békén a gondolat, had érezzem azt hogy sohasem létezett ő, és kész..... Ha meg tudná hogy még mindig miatta szomorkodom, szánalmasan tekintene rám...
2013. nov. 27. 10:52
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy túl nagyok az igényeid. amúgy meg egy év semmi.. év öt éve szeretek valakit akin nem tudok túllépni, és soha nem is fogok tudni. vagy menj vissza az exedhez vagy felejtsd el. attól nem lesz jobb hogy itt vinnyogsz.
2013. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor a lányt, akit megpillantasz NEM hasonlítgatod már az elvesztetthez - akkor leszel túl ezen. ÉS addig nem is illik valakit "tartani" (és hasonlítgatni kívül-belül)
2013. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát, előfordul az ilyen... :-) Mi fogott meg benne ennyire?
2013. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5 év múlva mosolyogni fogsz ezen a kérdésen :)
2013. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy mi fogott meg benne? Egyszerűen csodálatos élőlény! Iszonyatosan jó fej, kedves, gyönyörű, folyton azt akarta hogy nekem jó legyen, természetesen én is neki. Mindig sütött főzött jó dolgokat nekem mikor hozzá mentem, nagyon jó volt az ágyban is és oda adó.... Imádtam a gyönyörű testét, a haját, a szemeit, a bőrét, mindenét... Meg tudtam volna enni.... Mindig számíthattam rá, mindenben mellettem állt, ez egyszerűen le írhatatlan, de tényleg... Képtelenség leírni, annyira csodálatos egy személyiség... Nekem sosem volt szerető családom mint neki, és ezt is csodáltam bennük, és nagyon jó érzés is volt hogy "befogadtak" ... Tényleg nem lehet találni szavakat arra, hogy ő mennyire tökéletes és hibátlan volt... Nagyon sokat veszekedtünk és ezért lett sajnos vége... Túlságosan is szerettük egymást, és nem bírtunk magunkkal, teljesen megbolondultunk. Szűz volt mikor összejöttünk, és ezt is csodáltam benne... Száz és ezer udvarlója volt életében, olyan csodálatosan szép volt, és még is egy senkivel volt, mint velem... Sajnálom, tényleg nem tudom leírni... Bár csak leírhatnám azt a gyönyört és elvakultságot, amit érzek iránta... Vissza szeretném tekerni az időt, és mindent helyre hozni... Bár csak...
2013. nov. 27. 11:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáljátok újra...hátha sikerül kiküszöbölnötök a hibákat,amin elbukott a dolog. aZ A NŐ aki szintén rajongásig szeretett,kiemelt a sok hódolója közül az szerintem sosem fog elfelejteni ő sem..így szerintem még szeret..lobbantsátok újra a dolgokat:)
2013. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!