Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki gyönyörű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki gyönyörű, még is eltaszítja az embereket magától. Megpróbáltam közeledni hozzá, de eddig reménytelen. Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni? Vagy miért lehet ez a jelenség nála?

Figyelt kérdés
F/16
2009. nov. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
nincs elég önbizalma
2009. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Szerintem ennek több oka lehet… Bár egyáltalán nem ismerem a lányt, és téged se, nem tudom, hogy milyen módon, milyen sebességgel próbáltál hozzá közeledni. Lehet, hogy egyszerűen csak bizonytalan, nincs elég önbizalma, vagy (bár nagyon kívánom, hogy ne így legyen) egy rossz élménye van, csalódott valakiben, nem mer új kapcsolatba lépni, mert fél, hogy megint pórul jár, esetleg (saját példából kiindulva) érte egy olyan szintű sokkhatás, amit nem képes feledni. Talán testileg-lelkileg bántalmazták, és emiatt félelem alakult ki benne a férfiakkal vagy az összes emberrel szemben.

Nem tudom a pontos okot, csak találgatni tudok… a kommunikáció a titka mindennek, ha türelmes vagy, érzi, hogy bízhat benned, egy idő után megnyílik és kiderül, hogy mi nyomja a szívét. (mert valami nagyon nyomja, ha ezek a jelek felfedezhetők nála)

Sok sikert!


17/L

2009. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először csak legyél a barátja, ha tetszel neki később akármi is lehet belője.
2009. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!