Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kis biztatást kérek, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis biztatást kérek, van egy lány akibe szerelmes vagyok 3-4 hónapja, osztálytársnőm ugyhogy megpróbáltam elfelejteni, de nem megy ugyhogy belevágtam. Létezik hogy tetszem neki de eltakarja?

Figyelt kérdés

:D és olyan furályul viselkedik, nem néz rám, ha rám is néz gyorsal félreveszi a tekintetét, de tegnap zavarba jött egy picit mikor rám nézett és egy pillanatra megcsillant a szeme mikor rámnézett, azt hittem megszakad a szivem abban a másodpercben, szinte biztos voltam benne az a pillantás mindent elárult, tetszem neki, de azóta próbáltam vele csetelni és nem ir visza, ha tetszem neki akkor mért csinálja ezt?

Anyira bizonytalan lehet?

Vagy nem is tetszem neki?


Előre is kösz a válaszokat 17-f


2009. febr. 15. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tetszel neki,bár akkor nem lenne ilyen a viselkedése.Lehet hogy azért nem ír vissza neked mert nem akarja hogy félre értsd a helyzetet,vagy van már pasija.
2009. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat,hogy tetszel neki,de ki tehetne valamit,ha nem Te! Te vagy a fiú,hát udvarolj,győzd meg,szerezd meg!:) Ki tudja lehet csak erre vár! Itt nem fogod megtudni a választ! Hajrá!:)


18/l

2009. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg közeledni. Hívd meg valahová, de ne a baránői előtt, mert vszínű, hogy akkor visszautasít. Próbálj meg vele kettesben beszélgetni. Egy nő csak akkor jön zavarba egy pillantástól, ha az megérintette. Ha teljesen közönbös lennél neki nem érdekelné, hogy nézed. De ha ennyire félénk, ne legyél tolakodó! Csak szépen lassan!
2009. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elmondtad neki h mit érzel? ha igen h reagált? mert a leírtak alapján én előbb mondanám azt h nem testzel neki,mindt h fél:s de lehet h nincs igazam
2009. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még nem mondtam neki, és az az aranyos tipus :D általában jókedvű mosolygós :) szerintem vna nála esélyem, az biztos hogy nem fogom neki csak ugy elmondani, valószinűleg moziba hivom, az jó ötlet szerintetek?

Eléggé roszkedvűnek nézett ki a bulin, és mikor oda mentem (a lábaim reszkettek, bármelyik csajal elbeszélgetek simán, ilyenben laza vagyok, de vele valahogy nem megy :) ) akkor olyan jó kedve lett :D szerintem is bejövök neki, csak kicsit kéreti magát :) szereti ha szeretik...


Szóval hová hivhatnám el?

2009. febr. 15. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozi jó mert közel kerülhetsz hozzá de viszont rossz mert nem mondhatod el neki hogy Te mit érzel.Így én azt inkább második-harmadik randira hagynám mikor már tudja hogy bejön neked és így simán megölelheted stb. Szerintem vidd el egy olyan helyre ahol beszélgetni is tudtok,mondjuk üljetekbe valahova.Első voltam.
2009. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hmm jó ötlet, :D

Kössz a tanácsokat :D persze evvel nem azt mondtam hogy nem kérek többet :) de mostmár kicsit magabiztosabb vagyok...

2009. febr. 15. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
A mozi jó ötlet, ha kedves típus, biztos szereti a romantikus filmeket, válassz ki egy jót, annak biztosan örülne. De akár meghívhatod egy pizzázóba, vagy csak egy üdítőre valahová. Vagy egyszerűen csak elhívod sétálni egy parkba. Sok sikert neked!!!
2009. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!