Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel beszélgettünk, és szóba került a párom, mivel pár hete költöztem hozzá. Meséltem neki, hogy mennyire odavagyok érte, minden milyen jó.. Erre jött, hogy "úgysem együtt fogjátok leélni az életeteket", és elég szépen leosztott, hogy minden amit tervezünk, az csak ábránd... Hát igaz, hogy még csak 1 éve vagyunk együtt, de én nem tartom kizártnak, hogy mi vagyunk egymásnak az igazi. Egyikünknek sem ez az első komoly kapcsolata, egyikünk sem tipikus mai 20 éves... Mindketten dolgozunk, páromnak most indult a vállalkozása, önellátóak vagyunk, és elég gyakran hallom tőle, hogy "Kicsim, pár év és jöhet a baba..", sokszor beszélgetünk, hogy mi lesz majd. Tudom, ezek csak szavak. De most komolyan, annyira felháborító hogy tervezgetünk? Baromi rosszul esett ahogy a barátnőm nekem eset... Mindezt úgy, hogy neki még életében nem volt dolga normális pasival, nem hogy komoly kapcsolata.

20N


2013. nov. 27. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
irigykedik
2013. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nem barátnő,ez egy szemét..
2013. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked egy megrázó dolgot.

A másik boldogságára néha nagyon nagy az irigység! Majd figyeld meg, hogy kifejezetten zavar egyeseket, hogy ti remekül elvagytok. Ha pedig el is jegyez,

akkor végképp. A legjobb barátnő aki már X éve a kutyának sem kell igencsak irigy tud lenni, és nagyon fogja zavarni, hogy látnia kell titeket. Lehet, hogy ez van a háttérben? (te tudod megitélni, te ismered)

2013. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedés, semmi több! :/
2013. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az már feltűnt, hogy ha találkozik a párommal "furcsán" viselkedik... talán tényleg irigy és azért ilyen.
2013. nov. 27. 13:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor elég esélyes, hogy amint komolyabbra fordul kifejezetten elkezd gonosz lenni. Tartsd szemmel...
2013. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%-a irigység de van az az 5%-a amiben van igazság. Persze remélem ti kivételek vagytok és sok bolsogságot kívánok. Csak sokan két végletbe esnek: vagy egyáltalán nem hisznek ebben a korban a komoly kapcsoaltokban, vagy csak azt az idealizált képet kergetik, hogy ha összejönnek valakivel és szerelmesek nagyon, akkor életük végéig együtt maradnak (a szerelem vak). De mondom, sok boldogságot és így legyen ez nálatok!
2013. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
előző kapcsolatomban volt, hogy bekavart. azt hazudta a srácnak, hogy megcsalom... aztán eltelt 1 év, előkerült újra a csaj és megígérte, hogy nem lesz több ilyen húzása..
2013. nov. 27. 13:53
 9/15 anonim ***** válasza:
es te ezt a lanyt a baratnodnek tartod? miutan kamuzott az elozo pasidnak? szerintem... aaaa, inkabb nem mondok semmit.
2013. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mint azt már említettem, volt már komoly kapcsolatom ez előtt is, és érdekes, hiába voltam szerelmes, tudtam, hogy vele nem tudnám leélni az életem. Nem volt hasonló jövőképem. Nem tudom ez min múlik, mert az az első nagy szerelmem volt. A mostani teljesen más, mégis ezt érzem "valósnak", nem mint anno az elsőt.
2013. nov. 27. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!