Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy nem tudtátok eldönteni hogy folytatni akarjátok-e a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A társatokat szeretitek de ö nem úgy viselkedik ahogy szükségetek volna rá. Hiába mondjátok mi az amit másképp szeretnétek vagy ami hiányzik, egy ideig úgy is tesz a másik, aztán újra nem. Ilyen esetben mi a megoldás? Folytatni a kapcsolatot vagy sem?
2013. nov. 27. 14:44
1 2
 1/16 zotanbro ***** válasza:
ott hagyni.
2013. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jo kerdes. bonyolitja a helyzetet, ha alapvetoen minden okes, de valtozas nincs azokban, amikben kellene... a valaszokra en is kivancsi lennek, mivel hasonlo helyzetben vagyok eppen.
2013. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Voltam már így, a lány nagyon sunyi volt, de sosem tudtam lebuktatni. Ott kellett volna hagynom, de lehet beszélni egy szerelmesnek...ma már nem tartanék ki mellette. Ha nem passzolunk, mehet a levesbe.
2013. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy tényleg csak az ő viselkedése gázos? Mert sokáig én is a páromba láttam a hibát, és őt tudtam szekálni, amíg rá nem jöttem, a legnagyobb gáz velem van.
2013. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Több figyelemre, törödésre vágyom, nem pedig egyszer órákig tartó beszélgetésre, utána pedig két napig max egy smst küld és annyi. Nem tudok kiigazodni rajta.
2013. nov. 27. 14:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyszer jó vagyok utána nem. (nem "csak" szexkapcsolat még mielött bárki is azt gondolná) Egyszer törödik velem utána nem Mint egy ördögi kör. Egyszer közel enged magához, utána eltol.
2013. nov. 27. 14:53
 7/16 anonim ***** válasza:
2013. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én azért tettem fel ezt a kérdést, mert én is sok mindent vártam el. Többek között, sok törődést, amíg rá nem jöttem, függök tőle és nincs életem. Azért van annyi időm azon gondolkozni, ő miért nem ilyen vagy olyan. Te tudod a szíved mélyén, hogy erről van-e szó, vagy tényleg vele van a gond.
2013. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én mindent megteszek ezért a kapcsolatért, de úgy érzem nincs viszonozva. Minden az ö hangulatától függ. Mondom van hogy órágik beszélgetünk, utána napokba meg lekezel egy sms-el amiben az van hogy nem ér rá, csók. Nincs senkije ez biztos. Hangulatember de az érzelmeimet én nem tudom már az ö hangulatához igazítani. Attól hogy neki èppen olyanja van, attól nekem még szükségem lehet rá.
2013. nov. 27. 15:01
 10/16 A kérdező kommentje:
Az ilyenek miatt pedig egyre jobban nem tudom hogy hogyan viszonyuljak hozzá.
2013. nov. 27. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!