Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz volt amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz volt amit mondott? Ez biztos jele annak, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja hívogatt egy nő, aki azt állítja, hogy nyáron többször lefeküdt a pasimmal.Nem hittem el neki, de a barátommal beszéltem erről és tagadott.Egy hete ismét felhívott a lány és mondtam neki, hogy találkozzunk 3masban és tisztázzuk a dolgot, ez a barátom ötlete volt amúgy.. de a lány nem jött el. Biztos voltam benne, hogy csak egy rossz indulatú ismerős kérte meg, hogy hívogasson.

Viszont tegnap megint hívott és olyat mondott amitől teljesen elbizonytalanodtam.A barátomnak a nemiszerve (pontosabban a herék) felett van egy anyajegy, ami nem túl észre vehető és a csaj tud erről az anyajegyről.Csak úgy a kisújjából nem szophatta ki, hogy az ott van.4 éve vagyunk együtt és velem vesztette el a szüzességét, így az exek kizárva.

Erről a barátomnak még nem szóltam, de egyre jobban tartok attól, hogy igaz.

20/L


2013. nov. 27. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

És ha 10 ezer ilyen esetből pont most ráhibázott egy blöffel az anyajegyre? Ez is lehet, bár kicsi az esélye.

A barátod viselkedését kéne megnázned: változott-e valamit. Kívánja e a szexet veled ugyanúgy, mint eddig? Nézegeti-e többet a telefonját, ha kérdezed erről szemedbe nézően beszél-e, nem tekintget ki oldalra, lefelé, vagy nem vörösödik-e el valamennyire?

Én egyébként azt csinálnám, hogy egy olyan barátnőd telefonjáról küldenék egy smst neki, amiben csak annyit írnék, hogy: "én vagyok. ma szex drágám? gyere x órára ide, majd elmondom miért itt talizzunk és miért nem sajátomról írok."

Persze te távolból lesed a helyszínt, És ha megjelenik a srác ott, akkor tudod, hogy megcsal.

2013. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek a gyanúsítgatások meg oknyomozások teljesen feleslegesek. Most attól komolyabb jobb lesz, ha addig áskálsz lefelé amíg rá nem jössz, hogy megcsalt?

Ha szereted és ő is szeret akkor maradj vele, ha meg nem akkor szakíts. Eléggé befolyásolható vagy hallod. Persze az is érdekes, hogy nem hiszel a lánynak de mindig felveszed neki a telefont...

2013. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Semmi jele annak, hogy megcsalt és minden olyan, mint régen.

Ne haragudj, 2. válaszoló, de azt hiszem jogom van/lenne tudnom, ha megcsalt volna.

A telefont pedig azért veszem fel, mert pl. az iskolaszövetkezett, amin keresztül diákmunkás vagyok sűrűn hív rejtett számon. Meg egyébként is szeretném megtudni, hogy ki az..

2013. nov. 27. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
És arra nem gondolsz, hogy volt aki lesz.pta, vagy látta meztelenül és mivel szánalmas az élete az övét akarja tönkretenni? Amúgy meg ha igaz lenne, eljött volna a találkozóra. Csak szét akar szedni valami régi jóakaró titeket.
2013. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen van hozzá jogod de vajon tényleg tudni akarod-e a végeredményt? Könnyen lehet, hogy beigazolódik a gyanúd, akkor jobb lesz.

Házasságban sem érdemes kutakodni össze-vissza. Találsz a férjed zsebében egy papírt, rajta egy számot és egy szívecskét és elkönyveled úgy, hogy nem is láttad.

2013. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Singularity... de könyörgöm, nem 20-30 éve házasokról van most szó, ahol esetleg már inkább szemet huny az egyik fél... ez a lány 20 éves!! Ilyen fiatal korától éljen ilyen megalázottan? Ugyanmár!

Szerintem ha legközelebb hív a csaj, akkor mondd meg neki, hogy akkor találkozzon veled kettesben, ha hármasban nincs benne, vagy ne hívogasson többet.

A barátodnak pedig vesd fel újra a témát majd, és a reakcióiból látszik, hogy hazudik-e.

2013. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harcold ki a találkozót vagy hagyjon békén. Ha igaza lenne a nőnek, találkoztatok volna.
2013. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!