Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok bízni benne, ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok bízni benne, ez így normális?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta együtt vagyunk, több mint 4 éve, s a helyzet az, hogy 2 évvel ezelőtt megcsalt....

Én megbocsájtottam neki, de a múlt az kísért. Volt hogy megbántam már a döntésem, volt hogy nagyon örvendtem neki.

Látszólag, tényleg megváltozot, de nem bírok jövőt képzelni vele, és akár hányszor felmerül bennem a közös jövő téma kikészít, széttép, mert részint akarnám, részint meg nem...

Szerintetek mit tegyek? Esetleg vannak hasonló helyzetben lévő emberkék errefele?



2013. nov. 27. 23:16
 1/2 anonim válasza:
Minden kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs meg állandóan ott lesz a sarkadban az a bizonyos zöld szörny "megcsalt? vagy csak bele képzelem? " Hiszek abban, hogy az emberek tudnak változni, viszont annak a mondásnak is van alapja, hogy kutyából nem lesz szalonna, ez emberfüggő...Szerintem amellett, hogy a párodat elemzed gondold meg azt, hogy ez a vívódás neked megéri e. Bizonyos szinten önzőnek kell lenni és azt nézni mi a jó magunknak és csak utána a párunkra gondolni. Mi értelme egy olyan kapcsolatnak amiben együtt nagyon jó, de ha nincs ott félsz merre jár, ez folyamatos szenvedés (akár évek) Míg a szakítás eltart 1-2 hónapig, de utána jöhet valaki aki jobban megérdemel Szerintem merni kell kockáztatni
2013. nov. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elképzelni vele a jövőd, akkor felesleges fecséreld az időd vele. Ha nincs bizalom, nincs semmi értelmes az egésznek. Én biztos nem maradtam volna vele, mert ha egyszer megtette, bármikor megteheti újra. Nem szeret igazán. Jól gondold át, de lehet sokkal jobbat érdemelnél. Merj lépni! Vállalkozz az újra. Nincs mit veszítened, inkább nyerhetsz, ne hagyd hogy felemésszen ez!!! :)
2013. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!