Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem abszurd ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem abszurd ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jöttem össze a barátommal, szeretjük egymást. Viszont én pár hete kaptam egy másik országba szóló állásajánlatot, amit elfogadtam.


Töviről hegyire megrágtuk a dolgot, ő már az elején kijelentette, hogy nem akar még egy távkapcsolatot ergo, ha december/január környékén megyek, akkor szakítunk.

Ami valahol nem baj, mert sok példát láttam a barátaim életéből, hogy felőrölte őket a huzamos távol lét.


Fiatalok vagyunk Ő 27 én 24, és én sem szeretném korlátozni őt abban, hogy ne tudjon rendesen szórakozni, vagy bármi, mert van egy barátnője, de még sincs. Nálam ugyan ez lenne.


Csak most olyan furcsa nekem, hogy továbbra is becézget,ölelget és szeret,de közben ott lóg a fejünk felett ez a mumus, hogy X időn belül szakítunk.


2013. nov. 28. 10:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Különben 6 hónapja munkanélküli,és neki is tudtam volna állást szerezni a cégnél ahová megyek.
2013. nov. 28. 11:07
 12/22 anonim ***** válasza:

"nem tudja a nyelvet,nem akarja hagyni az anyukáját"



Miért lennél önző? Mert nem közös megoldást kerestél. Nem döntheti romba az életét a kedvedért, a semmire (nem lenne kint munkája). Minimális empátia kell ahhoz, hogy ezt átlásd.

2013. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Na ez átrendezi a képet.


Nem tudom miért nem képesek a kérdezők értelmesen , részletesen leírni egy helyzetet?


Megcsalt az asszony!!


.


.

.


Előtte ötször félreléptem.



Csak ilyen jelentéktelen információkat hagynak le. :(

2013. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Olvass eggyel vissza, fél éve munkanélküli, és rajtam keresztül kapott volna állást. Nem élt vele.

Bedugták volna egy raktárba,az igaz, de havi 1000-1200 euróért én is mennék raktárba.

2013. nov. 28. 11:11
 15/22 A kérdező kommentje:
Ó már te... régebben azért batytak le a kommentelők,mert mindent elmondtam töviről hegyire és minek írom le az egész élettörténetem, miért nem tudok a lényeges infókra koncentrálni :D
2013. nov. 28. 11:13
 16/22 anonim ***** válasza:

Én meg két külföldi, jól fizető állásajánlatot is visszautasítottam, csak mert összejövőben voltam egy lánnyal.

Most idehaza dolgozok közalkalmazottként, de boldogan, mert van egy csodálatos barátnőm. Bár így is távkapcsolat, de legalább hétvégente látjuk egymást. Nem bántam meg, hogy nem fogadtam el azt az állásajánlatot, sőt, azt bántam volna meg, ha egy munkáért feladtam volna egy szerelmet.


A helyzetetek tényleg abszurd. Ez a "járok veled még pár hétig" dolog meglehetősen furcsa.

2013. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Simon Belmont, ilyen amikor valaki érez.
2013. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát így már más azért. Ha nem dolgozik, akkor ő is hajtana kifele veled együtt, mert ketten többet tudtuk elérni, mint te egyedül. Szerintem ez hülyeség, hogy nem is dolgozik, és nem is akar távkapcsot, akkor mit akar? Az anyja mellett ülni. Ha igazán szeretitek egymást, tesztek a jövőtök érdekében, ha pedig nem akkor ezt le kell tisztázni. :)
2013. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

HighFiveHigh: én egy olyan ember vagyok, akinek az emberi kapcsolatok nagyon sokat jelentenek. Még ha csak kezdődő kapcsolat is volt, úgy voltam vele, munka még adódhat az életben. De őt ha eldobom, vissza már nem fogom kapni. Persze, "lehet más barátnőm"... de aki kicsit is szerelmes, az nem gondolkozik így.

Többet keresnék most odakint? Minden bizonnyal. Anyagilag jobban élnék? Naná. Lenne most barátnőm? Ki tudja... vagy igen, vagy nem. De az biztos, hogy kínozna a gondolat, hogy egy ilyen értékes lányt eldobtam magamtól.

Arról nem is beszélve, hogy a családot és a barátaimat is itthagytam volna. Ez pedig nekem akkor se éri meg, ha a mostani tízszeresét keresném meg.


A kérdező szerintem is önző. Csak a saját szemszögéből nézi a dolgokat. Úgy sejtem, nem érti meg (mint ahogy még pár kommentelő sem), hogy a barátjának az anyagi dolgokon kívül más (család, szülőföld, barátok, anyanyelv) is fontosak. Ő csak azt nézi, hogy mennyit lehet keresni.

Én is munkanélküli voltam, amikor azt a két ajánlatot elutasítottam. Nem fél éve, hanem másfél. De elutasítottam, mert - leszóltok érte vagy sem, nekem mindegy - számomra a család, a barátok, és első sorban a barátnőm fontosabb volt ennél.

2013. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: egyébként tényleg ha kérdést teszel fel, a lényegi információkat ne felejtsd már ki!
2013. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!