Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem abszurd ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem abszurd ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jöttem össze a barátommal, szeretjük egymást. Viszont én pár hete kaptam egy másik országba szóló állásajánlatot, amit elfogadtam.


Töviről hegyire megrágtuk a dolgot, ő már az elején kijelentette, hogy nem akar még egy távkapcsolatot ergo, ha december/január környékén megyek, akkor szakítunk.

Ami valahol nem baj, mert sok példát láttam a barátaim életéből, hogy felőrölte őket a huzamos távol lét.


Fiatalok vagyunk Ő 27 én 24, és én sem szeretném korlátozni őt abban, hogy ne tudjon rendesen szórakozni, vagy bármi, mert van egy barátnője, de még sincs. Nálam ugyan ez lenne.


Csak most olyan furcsa nekem, hogy továbbra is becézget,ölelget és szeret,de közben ott lóg a fejünk felett ez a mumus, hogy X időn belül szakítunk.


2013. nov. 28. 10:51
1 2 3
 21/22 fiftififti válasza:

Én is jártam hasonló cipőben, több éve történt már.

Összejöttem egy lánnyal(kb augusztusban), rá kb 3 hónapra jött egy külföldi munka lehetőség ami következő év júniusában lett esedékes. Én elfogadtam, megbeszéltem vele mi a helyzet. Júniusig együtt voltunk, bár ott lógott a fejünk felett a közeledő dátum. Közben megbeszéltük, hogy ha kint vagyok és rendeződött a helyzetem akkor utánam jön.

Miután kiértem, nagyon nehéz időszak következett. Rettentő mód hiányzott a lány, de ő nem nagyon tartotta magát a megbeszéltekhez. A kiutazáshoz itthon sok dolgot el kellett volna intéznie, de olyan volt mint a hátramenet.Magyarán nem sok mindennek járt utána. Nem is jött ki. Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot neten keresztül de pár hónap múlva már alább hagyott. Eltelt több mint 1 év. Én visszajöttem, éltem a kis életem és valahogy megint összefutottunk. Találkozgattunk, szóba jött az újra kezdés, de már érzelmileg nem volt ugyan az a felállás. Kb 1 hónapja megint nem beszélünk :)


És megbántam-e, hogy így alakult?

Nem!

Rengeteg olyan dologban volt részem míg kint voltam, amely dolgokból kimaradtam volna ha itthon maradok és sok más kultúrából érkezett embert ismertem meg ami nagyban megváltoztatta a világról alkotott képem. Szerintem ne hagyd ki a lehetőséget egy kapcsolat miatt, főleg, hogy nem is vagytok együtt huzamosabb ideje. Még fiatal vagy és itthon nem valami hatalmasak a lehetőségek, én is tervezem, hogy újra nekivágok egy külföldi munkának. Szerelemből meg nem lehet megélni :)

2013. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól tetted, hogy elvállaltad a munkát, főleg úgy, hogy a barátod teljesen elzárkózott, hogy csatlakozzon Hozzád. Innentől nem Te vagy az önző, hanem ő. Lett volna munkája és ott lettél volna Te is - ha ez nem elég motiváló erő, akkor nem a Te oldaladon van a baj, hanem az övén. A nyelv meg nem kifogás; bár nem írod, hogy melyik országról van szó, de az európai nyelvek nagy részének alapjait el lehet sajátítani pár hét alatt (az internet tele van oktatóanyaggal, főleg ha nincs mellette más dolga, a többit meg élesben megtanulta volna. A srác a könnyebbik utat választja/választotta.


Ha érdekel még Kérdező, akkor próbáld rábeszélni a kiutazásra, bár ez már eléggé veszett ügynek tűnik.

2013. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!