Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy a barátom nem foglalkozott velem egész nyáron (tavaly) és volt hogy nem keresett napokig, más lányokkal viszont elvolt.. Elég gyerekes volt a felfogása akkor, de már megváltozott és látom rajta, hogy mennyire szeret. Viszont akkor kimentem párszor egy haverommal, és annyi történt hogy a szájára adtam egy puszit, meg egyszer ültem az ölébe. Nagyon megbántam, és semmit se jelentet. El kellene mondanom? Azóta gyötör a bűntudat, ez megcsalás? 19L
2013. nov. 28. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne mondd el. Önző dolog lenne. Ha akkor nem zavart, most nem kellene őt ezzel zaklatni, ha egyrészt semmit nem jelent, másrészt semmit nem tud ezzel kezdeni, csak szarul esik. Legközelebb ne csinálj olyasmit, ami miatt utólag bűntudatod van! Meg van bocsátva! ;)
2013. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el, legalább nem lesz bűntudatod.
2013. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy szájra puszi nem megcsalás de attól még felesleges elmondanod, tartsd csak meg szépen ezt magadban.
2013. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi lesz akkor ha megtudja valakitől aki ott volt velem?
2013. nov. 28. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor elmondod, amit nekünk: nagyon megbántad, és semmit nem jelentett. Ezt pedig a tetteid igazolják majd
2013. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másfél éve volt, ha eddig nem tudta meg akkor ezután sem fogja.
2013. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!