Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova küldjem anyuékat szilvesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova küldjem anyuékat szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Beszéltem anyáékkal és azt mondták h ha találnak valami nem túl drága előadást vagy valami ilyesmit akkor itthon hagynak engem a barátnőmmel.. Ötletek? :) segítsetek! :)

2013. nov. 28. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Elakarod küldeni őket,hogy ti dugni tudjatok?
2013. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hat szentem igen hány éves vagy?
2013. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát... Végülis. igen.. de anyáék tudják h dugunk szval.. :D
2013. nov. 28. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:
A Holdra. Lesz elég idő jó pár menetre.
2013. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem maradhatnának otthon ünnepelni.
2013. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

ez olyan izé....az hogy te elmész vagy szórakozni vagy inni vagy dugni stb az sokkal de sokkal jobb változat mint mikor ők mennek el titeket otthonhagyva....ugyanis akármelyik előadásra mennek végig azon morfondíroznak majd hogy vajom ti most a lakásban még előjátáknál tartotok-e vagy már a csúcs felé közeledtek....


lehet én vagyok a különc de én be se szoktam mutatni a csajaimat otthom.ugyanis zavar hogy az "anyuci apuci ..ő itt a barátnőm" kb azt jelenti valójában hogy "anyuci ,apuci ezt szoktam kefélgetni ..ugye milyen jó nekem?"

2013. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké ez vicces volt.. :D de most komolyan segítsetek már.
2013. nov. 28. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
te se lehetsz 16 évesnél idősebb
2013. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jegymester.hu-n keress nekik időpont szerint jegyet, karácsonyi ajándékként.


Ha korábban ébredtél volna, akkor elküldhetted volna őket pl. Operába Denevérre.

[link]

2013. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj 6os, ha csak arra tartod őket akkor jóhogy nem mutogatod otthon. De aki szereti a párját az otthon is bemutatja, mert nem csak dugni járnak össze. :P


Amúgy meg ilyen szülő is lehet. Biztos azt gondolják inkább otthon legyenek, mint részegen egy buliban kituddja hol és kituddja mi lesz velük. És ha izélni akarnak azt senki se tudja megtiltani. :D


Nemtudom szilveszterkor milyen lehetőségek vannak... Színház, aztán étterembe menni. Vagy vacsiznak valahol aztán mozi. Utána tűzijáték nézés.

2013. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!