Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régòta tetszik az osztálytársam és megcsòkolt most szilveszterkor részegen pedig ezelőtt semmi jelet nem adott arra, hogy tetszem neki. Felejtsem el ezt az esetet mert részeg volt? 17/f

Figyelt kérdés
Nem merek vele beszèlni mert sosem jöttek be neki az ilyen sràcok mint èn ès szerintem a pia miatt csinàlta, sőt utàna màs fiùval csòkolòzott. Mit tegyek?
2013. jan. 1. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lencse főzelék mákos gubával és egy kistejszinhabot a tetejére
2013. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emlékszik vajon rá, hogy megcsókolt? Ha igen, akkor várj, hogy lép-e valamit. Az ő dolga lenne. Esetleg megkérdezheted tőle, hogy mi volt ez. Abban nincs semmi, ha csak úgy mellékesen teszed fel neki a kérdést.
2013. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Egy Srác Asszem ***** válasza:
hát ha úgy érzed h semmi jele nem volt előtte, meg utánna se, meg nem az ilyen típusú fiúkra bukik + másokkal is smárolt akkor szerintem is csak a pia miatt volt :/ de ne add fel. ha emlékszik az esetre és fölhozza témának akkor jóvagy nála ha nem emlékszik vagy nem akar róla beszélni ne erőltest szerintem
2013. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De jó és emlékezetes lehetett egy részeg csajtól a smaci.

Ha én fiú lennék, még most is mosnám a fogam!

2013. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szombaton hiába hívogatsz rejtett számon

hiába keresed bennem a tegnapi srácot

ez csak álom volt, mi most repül máshoz

ouw, a péntekem ilyen

szerelmes vagyok mindenkibe

ouw, minden szombatom olyan

az igazit keresem, ahogy még sokan

2013. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HeidyPsch válasza:
Kérdezd meg. Abból semmi rossz nem történhet.
2013. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csaj reszegen lesmarol akarkit, es te ezzel akarsz osszejonni? Majd ha jartok, minden buliban koslathatsz utana, hogy epp kivel kavar a hatad mogott.

Szerintem felejtsd el az esetet is, meg a ribit is.

2013. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!