Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz, hogy szilveszter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz, hogy szilveszterkor nem lehet velem a szerelmem, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok! van egy fiu akit nem rég ismertem meg,de szeretem,de ő a családjánál van,és nem is hívott át semmi,nagyon fáj a szívem,hogy nem lehetek vele..:((

#szilveszter #barátom nélükl
2012. dec. 31. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Már tegnap is feltetted ugyanezt a kérdést...
2012. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

huhh...elhiszem.

De miért nem kérdezted meg hogy nem-e töltitek együtt a szilvesztert??

2012. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 isshosenkin ***** válasza:

már az egész kapcsolat rosszul kezdődik így....


ne tégy fel mindent 1 lapra...vannak barátai, ugye..légy velük.....rájuk is kell figyelmet fordítani, meg az ember családjára is...


ne akard kisajátítani, és ne légy ennyire...sok...érted? mert akkor hamar vége lesz..gondolom nem ezt szeretnéd.

2012. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban kell egy kis szabadság is.
2012. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nem szilveszterkor.:((
2012. dec. 31. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:

figyu. én sem lezsek együtt a barátnőmmel, pedig mingy fl éve leszünk együtt.

nincsen közös baráti körünk, azt emg egyikünk sem akarta, hogy a másik roszul érezze magát egy oylan társaságban, ahol nem simer senkit sem.

ő megy a barátnőivel, én pedig a haverjaimmal partyzni, aztán ennyi. sz*rul esik, mert tényleg, hogy nem leszek vele, de így láttuk jobbnakmindketten lényegébe, ésvan az a mondás, hogy "akit lehet, azt visznek is" szóval hamegcsal, tudom, hogy ennyit ért a lány, és persze ez fordtva is igaz, ha én csalom meg tudni fogom, hogy nem komolyak az érzéseim, még ha egészen eddig ezt nagyonis komoylnak éreztem.

2012. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az enyem fel ev utan sem hivott meg, hogy legyunk ma egyutt, szoval nem vagy egyedul. :(


Ket dolgot tehetsz:


1)Nem szomorkodsz, hanem intezel magadnak is valamit, baratno, buli, valami.


2) szomorkodsz, es egyedul leszel otthon (en ezt teszem)

2012. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5


Legalább helyén tudod a pasit kezelni, és nem kergetsz hiú ábrándokat.. Jók az ilyenek, kellenek, hogy felnőj-agyilag, érzésileg, emberileg.

2012. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5+


Fel a fejjel, hidd el ami most veszteségnek tűnik, az hosszabb távon mindig nyereséggé válik.

2012. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Túl fogod élni! Természetes hogy hiányzik meg minden. De viszont azt meg kell értened, hogy kevés idő után még nem tud olyan kapcsolat kialakulni, hogy szinte minden ünnepnapot stb. együtt töltsetek. De nyugi, ha ő is akar valamit, akkor biztos hogy beszélni fogtok, vagy a legközelebbi alkalomkor hívni fog!


16/L

2012. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!