Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy komoly barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy komoly barátnőt, de nem vagyok egy főnyeremény, se pénzem, se jó kinézetem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Átlagos 20 éves srác.
2013. nov. 28. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehetne megnyerő személyiséged.Kezdhetnéd azzal,hogy nem a negatív tulajdonságaidat sorolgatod.
2013. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Kötél+meggyfa egyik erős ága.
2013. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
keress egy komoly nőt akinek se pénze se jó külseje
2013. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a személyiségeddel megnyerni őket.
2013. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
önbizalom hiányos vagyok ezek miatt, nem merek kezdeményezni sem.. amúgy sem hiszem, hogy sokra mennék azzal, hogy próbálok jó ember lenni.
2013. nov. 28. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
ezen tulajdonságok mellé egy bnő csak púp lenne a hátadra!
2013. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért szerinted a többezer fiatal minimálbères gyárimunkásnak van pènze ès Brad Pittnek nèznek ki? Na puff, mègis van nöjük, .

.

2013. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztos lesz barátnőd de nagy durranásra ne számíts. Az elképzeléseidet már most felezd meg.
2013. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!