Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem voltam szerelmes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam szerelmes és soha nem volt még komoly barátom. Vajon miért? (nő)

Figyelt kérdés
19 éves múltam, szerintem nem vagyok annyira csúnya, hogy senkinek se kellenék, de most már kezdem belátni, hogy ez már furcsa. Pedig én tényleg, annyira szeretném :(
2013. nov. 27. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A valasz, talan az, hogy nem keltetted fel az erdeklodesuket, vagy nem jartal olyan helyekre gyakran, ahol ismerkedni lehet. Legy optimista, lehet, hogy pont akkor jon a nagy O mikor nem is varnad.
2013. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán túl válogatós vagy, vagy esetleg olyan jeleket küldesz ami visszatántorítja a jelentkezőket.
2013. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Hát ebben igazad lehet. Tényleg nem járok el otthonról, nem tudom miért, de nem szeretem ,ha sok ember vesz körül, és a nagy zajt sem.
2013. nov. 27. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mar jelbeszed, ajanlom figyelmedbe Allan Pease Testbeszed cimu konyvet. Ne aggodj vannak meg hozzad hasonlo fiuk, akik hasonloan hozzad nem kedvelik a nagy felfordulast, csak nehez oket megtalalni ennelfogva :)
2013. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utána fogok járni a könyvnek. (nő vagyok)Igen gondolom igazad van, néha ki kéne mozdulni, nem discoba, hanem pl. kávézóba, cukrászdába stb... Nem? Ilyen helyeken nem lehet ismerkedni?
2013. nov. 28. 06:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat a discoban mindent lehet, csak ismerkedni nem, ott inkabb az egyejszakas kalandok kezdodnek. Valami komolyabb helyet valassz, mint ahogy irtad kavezo cukraszda vagy valami hasonlo :)
2013. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
U.i. “ hozzad hasonlo fiuk“ nem fejeztem ki jol magam azt akartam irni, hogy hasonlo tulajdonsagokkal es erdeklodesi korrel rendelkezo fiuk...bocsanat :)
2013. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!