Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el őt? :' (

Figyelt kérdés
17 hónapot voltunk együtt, és osztálytársam.:'( már 2 hónapja szakítottunk, nagyon kivagyok azóta is, nem szólunk egymáshoz levegőnek néz. És kb 1 hete tudtam meg hogy van új barátnője is.:'( Még jobban padlóra kerültem. Nem bírok felállni :( Tönkretett lelkileg.:'(
2013. nov. 28. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd te is levegőnek! És lépj túl egyszerűen,minden a fejben dől el,ha te azt akarod,hogy márpedig túl akarsz lenni rajta sikerülni is fog :)
2013. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szard le nem érdemes törődni vele
2013. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam nemegyszer, sikerül is levegőnek nézni de belül mindig összeomlok. És kezdem azt hinni hogy én ezt nem fogom bírni.:'(
2013. nov. 28. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
hagy a fenébe. ezért rossz egy iskolában vagy osztályban kapcsolatot kialakítani. amúgy most sírsz is vagy rakod a síros smile-kat?
2013. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az csoda már lassan ha nem bőgök.:( Tudom hogy nem éri meg, és nem érdemli meg de rosszul esik ez az egész
2013. nov. 28. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
minden szakítás ilyen sajnos amikor otthagy vki akit te még szeretsz..ezen át kell esni, az első a legnehezebb, de túléled nyugi, éld át a fájdalmat, és tudatosítsd magadban, hogy ez ennyi volt, ebből nem lesz semmi, ő a fájdalmad okozója, ezért tőle kell megszabadulnod a gondolataidban, hogy újra jól lehess...csak az idő segít, nézz filmeket, olvass, koncentrálj a tanulásra, hobbira, járj el szórakozni, ismerkedj, flörtölj, és fel a fejjel :)
2013. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindennel tisztában vagyok, hogy mit kéne tennem és hogy miatta van az egész csak hogy szeretem, és egyszerűen nem megy semmi..:|| De igazad van köszönöm.:c 
2013. nov. 28. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel... :( Én szerelmes voltam a kollégámba. Fél éve elment másik városba munkát keresni, de még mindig hiányzik. Nem könnyű elfelejteni, akit szeretsz, de próbáld meg. Próbálj ne foglalkozni vele, talán majd egy idő után tűrhetőbb lesz és megszokod.
2013. nov. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!