Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a volt barátommal 4 napja, én folyamatosan betegre sírom magam, nem tudom kiverni a fejemből, ő már nem szerelmes belém. Bennem valami megsemmisült és esküszöm ez már nem normális. Tovább szeretnék lépni de valami nem enged. Lefoglalom magam addig nem gondolkodom ezen, de utána vissza tér úgyan úgy. Úgy érzem hogy szeret még de fél ebbe a kapcsolatba maradni tovább.


18/L


2013. nov. 11. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
pontosan így vagyok vele.. de én 5hónapja vagy 6 hónapja próbálom elfelejteni..! nem megy mert bármi olyan van rá emlékeztet.. csak egy zene.. egy hely.. egy mozdulat ..MINDEN! ...:// de már kezdek rájönni felesleges már próbálkozom nála.. csak tovább kell lépjek..
2013. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Borzasztó helyzet elég nehéz ezzel megbirkozni az embernek.. :( Foggal körömmel harcolhatok akkor sem változik semmi.. Undorodok még az emberektől Is...
2013. nov. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!