Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudok Vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arnold00 kérdése:

Egyszerűen nem tudok Vele miről beszélgetni! Mit tegyek? ÉN:15L, Ö 19F

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal,de valahogy nem tudok miről beszélgetni vele, tudom hogy egy kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció!Általában ő beszél, de mondja hogy mondjak már én is valamit akkor egyszerúen nem tudok mit mondani,és mikor már ő is kifogy a témából akkor a csend folytatódik!:S :(

Egyszerűen olyan rossz hogy nem tudok semmit sem mondani neki, és ilyenkor azt hiszi hogy valami baj van, vagy nem is akarok semmi komolyat tőle,pedig ez nem így van!

Mit tehetnék hogy többet tudjak beszélni?


2013. nov. 28. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

"Arnold00 kérdése:"

"ÉN:15L"

Hmmm...

2013. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arnold00 kérdése:

Egyszerűen nem tudok Vele miről beszélgetni! Mit tegyek? ÉN:15L



Arni, nem kellett volna anyu fogalmazásgátlóját eszegetni! Most cicid van és beszélni sem tudsz. :(

2013. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezz valamit a témával kapcsolatba
2013. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A barátnöje vagyok csak ö regisztrált nekem. és picit furán jön ki :)
2013. nov. 28. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is minek 19 évest keresel? Kb a 19 évesnek 30 barátnője volt... neked meg 1. esetleg 2. pasi, sztem ha fiatalabbal kezdesz jobban jársz, bár a mostani fiatalok páwák..
2013. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az az igazi kapcsolat ahol a hallgatas nem szamit kinos csendnek. Amugy a parommal mi is igy voltunk az elejen. Atan rajott hogy nem vagyok tul bobeszedu. De ahogy egyre kozelebb kerultunk egymashoz, ugy indult meg a szam is. :D amugy beszelj vele valami egyszeru temarol. Mit csinaltal a nap folyaman, filmekrol, valamiirol. Vagy csak egyszeruen mond el a velemenyed dolgokrol. Igy jobban meg is ismeritek egymast
2013. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz miről beszélni, nem sok értelme van, hogy vele legyél. Kérdezd meg, milyen napja volt, forgott-e veszélyben az élete, stb... ha balakivel, hát vele kell, hogy tudj beszélni, ne félj tőle!:D
2013. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!