Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ha TÉNYLEG minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha TÉNYLEG minden klappolna, egy jóképű, okos kedves férfiban akkor együtt tudnátok élni ezzel a problémával? Vagy inkább hagynátok? 19/F

Figyelt kérdés

Inkább érett - nem muszáj években inkább gondolkodásban - lányok válaszát várom.

Egyik régen nagyonjó barátommal nemrég véletlenül össze futottunk egy nagyobb rendezvényen , összejövetelen és elkezdtünk beszélgetni mert elég ritkán látom stb. És végülis elmentünk inni egy félig meddig baráti összejövetelre és mindenki már eléggé lerészegedett elég jó volt a buli meg minden aztán beszélgetésbe elegyedtem újra a sráccal (velem egyidős) és ilyen szentimentális lett a téma egy kicsit (hát igen én nemrég szakítottam meg a sok bor :D) és elkezdett mesélni valamit amin eléggé ledöbbentem és megígérte ,hogy majd a napokba mindent elmesél ezzel kapcsolatban mert érdekel az emberi lélek meg amúgyis szeretek segíteni szóval...

A lényeg ,hogy egy olyan srácról beszélünk aki tényleg ritka értelmes és emellett még férfi szemmel is nagyon jóképű gyerek , sportos , tényleg jófej , a társaság középpontja stb tehát nem is értem.

Szóval elmesélte ,hogy három éve komoly pszichológia úgymond betegséggel küzd de nem beszél róla senkinek. Titokban járt pszichológushoz még az elején mert nagyon félt ,hogy megőrült, ott letisztázták mi is ez és ,hogy nagyjából mit kéne tenni de azóta semmi. Végülis ami neki van az nem elmebaj hanem egyfajta elég súlyos depressziós szorongásos szindróma ami egyébként ezerféle tünetet produkál , lényege ,hogy az illető állandóan úgymond szenved mert mindig van valami baja. Baj alatt kb az összes pszichológiai rendelleneség tüneteit értem. (semmi féle közveszélyes dolgot nem kell elképzelni . de például azt mesélte ,hogy akkor ment el pszichológushoz mikor már 3 hónapja derealizációja volt = úgy érezte olyan mintha egy álomban élne , nem valóságos az egész élete , családja ilyesmik)

Én nem tudom elképzelni milyen lehet de elhatároztam ,hogy megpróbálok segíteni. Aminek egyébként örült , bár ezt az egészet morbid természetességgel viseli mert "megszokta".

Aztmondta 3 év alatt már egyszer azthitte meggyógyult mert szerelmes volt és akkor nem jöttek neki ezek elő. Szerinte ha megtalálja a lelki egyensúlyát meg újra önmagát akkor majd jobban lesz. - Mert éppen amiatt alakulhatott ez ki ,hogy sok minden történt régen amit nem részletezett és állítólag már nem igazán bírta kezelni aztán idővel teljesen befordult. A többi meg jött magától. De legalább mostmár újra bulizik megy emberek közé mert régen nem bírt senkit elviselni.

Szóval a lényeg ,hogy ti ilyesmi dolgok ellenére belemennétek egy kapcsolatba még ha kicsit nehéz is lenne? Azért kérdezem , mert szerinte senkinek nem kell egy ilyen gyenge ember ( amivel nem értek egyet ) és ,hogy senkire nem akar problémát zúdítani.

Bocs ,hogy hosszú lett eléggé szóf*só vagyok :D


2013. aug. 6. 23:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%

Most ugye nem hiszed, hogy ezt végig fogom olvasni?

Mit fizetsz?

2013. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szívesen megpróbálnám így is, de ha azt érzem egy bizonyos idő elteltével, hogy nem vagyok megfelelő ember ahhoz, hogy megtalálja a lelki egyensúlyt, akkor mindkettőnknek számára jobb volna, ha nem próbálkoznánk. :)
2013. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kiemelted, hogy TÉNYLEG minden klappolna, akkor biztosan nem fordulnék el emiatt senkitől. Főleg ha így igaz, ahogy írod, hogy ha létrejön a lelki egyensúlya, akkor tünetmentes. Márpedig szerelemben ennek be kell következnie :))
2013. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én végigolvastam, egy vodkaredbull rendel!
2013. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én belemennék, ha minden más oké lenne... :)
2013. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Egy kapcsolatba belemennék, és aztán meglátnám mi lesz. Ugyan szörnyű dolog, amiken keresztülmegy, de ha ő lenne életem szerelme, ez nem okozna gondot.
2013. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Vodkaredbull ne is mond :SSS :D


Amúgy micsoda meglepően kedvesek vagytok lányok aztán lehet ,hogy megint csak a szátok jár :D Amúgy azt ,hogy tényleg minden klappolna azt nyilván nem úgy értem ,hogy ez az egyén itt mindenki élete szerelme , ez csupán csak egy felvetés mint neki megerősítendő ,hogy ha összejön egy lánnyal akivel tényleg MINDEN KLAPPOL akkor az igen is elfogja ezt fogadni és nyugodtan elmondhatja neki a dolgot nem fogja emiatt elhagyni senki :)

2013. aug. 7. 00:00
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is jártam kezelésre, nekem is kevert szorongásos depresszív zavarom volt és volt barátnőm is. Más okból kifolyólag van a múlt idő...


Amikor gyógyszert is szedtem rá, nem befolyásolta a hétköznapi életemet, csak bizonyos gyógyszereknél, ami csökkentette a libidót. Az utcán pedig nem volt a homlokomra írva, hogy dilis. Szóval én ugyan nem lány vagyok, de azt mondom, hogy próbáld meg.


Ez egyébként nem gyengeség és elég sok tévedés van a fejekben ezzel az egész pszichiátria dologgal kapcsolatban. Barátnőmnek pedig egyáltalán nem jelentett nehézséget a mentális állapotom. Igaz, néha voltak olyan alkalmak, amikor nagyon magamba voltam fordulva, de viszonylag hamar vissza is álltam. Ezektől az alkalmaktól eltekintve, sokkal normálisabb voltam az ő elmondása szerint, mint a többi exbarátja és úgy all zusammen sok fiúnál különb voltam számára.


Végezetül annyit, hogy minél értelmesebb egy ember, annál nagyobb a valószínűsége egy ilyen depressziós epizódnak.

2013. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nálam ez nem lenne kizáró ok, mert különös perverzióm, hogy nagyon vonzódom a valamilyen lelki problémával küzdő emberekhez :\ :D tudom, hogy hülyén hangzik, de ez van

meg igazságtalanság lenne emiatt visszautasítani valakit, mert ha úgy érezzük, hogy megtaláltuk a párunk, akkor segítünk neki mindenben és elfogadjuk úgy ahogy van

én és szép lány vagyok (mások szerint) és okosnak is tartom magam, viszont vannak hasonló pszichológiai gondjaim és depresszív hajlamaim..

2013. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is kicsit kattant vagyok, derealizációm is van, de én azt vettem észre, hogy sok embernek tetszik ez. Beteges, de így van.
2013. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!