Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy bocsánatot kérjen a srác, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Többször megbántott, és ha egyszer kedves velem, én már rögtön a nyakába ugranék. Most elég közömbösen viselkedek vele, hogy észrevegye már magát, de mint mondtam, egyszer rám mosolyog és már futnék is hozzá, mert nagyon szeretem. Ilyenkor mi a jó, mit csináljak? Eléggé fáj, ahogy néha viselkedik. :(

2013. nov. 28. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sosem fog bocsánatot kérni, mert nem érez irányodba semmit és ezért észre sem veszi, ha megbánt. röviden ennyi.
2013. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zotanbro ***** válasza:
korod?
2013. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb megmondani neki, hogy megbántott? Semmi értelme ennek a hülyeségnek, hogy így meg úgy viselkedsz vele, hátha észreveszi magát, mert nem fogja. Néma gyereknek az anyja sem vesz telefont, na.
2013. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
öh de jártok vagy barátok vagytok vagy csak osztály,évfolyam, társak ???
2013. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hivatalosan nem járunk, de nagyon szoros a kapcsolatunk. Elég sokat vagyunk együtt.

18L

2013. nov. 28. 23:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Régen volt, hogy megmondtam neki, hogy megbántott. Akkor meg is beszéltük. De most szinte ugyanott tartunk.
2013. nov. 28. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gyere hozzám és rehabilitállak kislány
2013. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ő is érez valamit irántad, akkor törődik veled annyira, hogy ezt észrevegye. Ha nem érdekled, akkor viszont hidegen hagyja, hogy fájdalmat okoz, neked meg ebben az esetben fölösleges foglalkoznod ilyennel, hagyd a fenébe.
2013. nov. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!