Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint ez miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint ez miért vált ki ilyen "érzést" a másikban, vagy csak Én gondolom "ezt"?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam hogy ide, vagy a családi kapcsolatokba írjam e be kérdésem.Nevezetesen, azt gondolom, ha egy Férfi életében nehézségek adódnak, pl egy híresség vagy, és azt mondják rád egy élő adásban hogy "egy kis ripacs" vagy, vagy munkahelyen bántó megjegyzéseket tesznek Rád, vagy egy rossz élmény ér Téged, pl bántalmaznak az utcán egy este ahogy mész a kocsid felé...sorolhatnám, tehát ha ilyen dolgokkal felhívod a barátnőd, és elpanaszolod nekei, és hirtelen kis "védtelenné válsz" mint egy kis gyerek akinek szüksége van valakire, és akár kicsit fel is cserélődik a szerep, magyarán a párod, feleséged lesz a támaszod, te a gyengébb..ez miért baj? miért nem tud a lány már felnézni ilyenkor a párjára?

Miért kéne nekünk mint egy ledönthetetlen bástya mindenben "állni". Én pl páromnak sose tudnám ezeket elmondani, pont e miatt. Inkább anyukámnak panaszolom el, és beszélek róla. Ez miről árulkodik? Velem kapcsolatban, valahol nem bíznék meg a páromban, nem vagyok képes közel engedni magamhoz..? ilyen kérdések vannak most bennem. Magyarán ez rossz? Lányok, mit gondoltok?


2. És Ti hogy vagytok ezzel a témával?


Ha kérhetem 2x felüliek válaszát várom.


2013. nov. 29. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten komoly emberek lennétek, akkor nem kéne félnetek bármit elmondani a másiknak. De ugyebár ez manapság nem divat, hogy olyannal jöjjenek össze az emberek, akikben tényleg megbízhatnak 100%-ban és mindent megbeszélhetnek vele. Inkább válogatnak olyat, akit könnyebb megkapni és jó vele villogni (vagy egyéb felszínes okok).
2013. nov. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" És Ti hogy vagytok ezzel a témával? "

Én egy X-felüli vagyok, na,az van ,párod szeret, megért, beszéld meg vele nyugodtan;)

2013. nov. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Ilyen nevelést kaptál egyrészt otthon, másrészt a társadalom részéről kívülről. Ezzel még rengetegen vannak ugyanígy. Amit tehetsz, mivel 2x-en felül vagy, hogy szabályozod a dolgot. Egyébként egy ilyen sérelmet a barátnődnek elújságolni nem csak úgy lehet, hogy abból anyámasszonykatonájaként jöjj ki. Ha megfelelően adod elő, még a hőst is megláthatja Benned. :)
2013. nov. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 eztsetudtad ***** válasza:

Pákó te vagy az?

3x

2013. nov. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem, félrement ez az egész. Nem kell "megdönthetetlen bástyának" lenni. Sz*rni kell a szocializációra, ha valami bajod van, igenis mondd el. DE ha picsogsz, sírsz, eljátszod a hattyú halálát, akkor ott vágtad el magad. Egyszerűen csak el kell mondani, de nem kell nyivákolni, mert azt senki sem szereti.
2013. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hm igen, egyet értek az utolsóval. Köszönöm a válaszokat:)
2013. nov. 29. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!