Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van köztetek olyan akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van köztetek olyan akit pofon vágott a csaja és sirt, mert anyira fájt?

Figyelt kérdés
Velem ez történt sajna, úgy fájt h sirtam mikor pofon vágott csajom, azt mondta ez már szánalmas, ez igaz? 21f

2013. nov. 29. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy gyűrű rendesen fel tudja hasítani az arcot.


Az erőszak se kapcsolatban, meg az életben általában nem elfogadott. Én tuti otthagynám.

2013. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Már az elég szánalmas, hogy okot adtál arra, hogy pofon vágjon, de hogy még sírva is fakadsz ...
2013. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Én konkrétan feljelentést tennék tettleges becsületsértés vagy könnyű testi sértés miatt.
2013. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát elégé :D , vmi naon csunya dolgott tehettél akkor
2013. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Most fizikálisan fájt annyira vagy lelkileg? Mert a második megérthető, az első variációnál pedig punci vagy.

Én akkor is elkezdek könnyezni, ha iszonyatosan dühös vagyok vagy ehhez hasonló hirtelen behatás ér de nem sírok csak könnyezek.

Meg lehet tudni miért vágott pofon a csajod és te miért nem vitted be ezután a hálószobába, hogy félholtra keféld?

2013. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Először is, miért kaptad a pofont?

Másodszor: NEM pofozkodunk, ezt nem csak a férfiaknak kéne végre felfogni, hanem a nőknek is! A legalja viselekdés mindkét nemtől, amikor fizikálisan bántalmazza azt, akit állitólag úgy szeret.

Harmadszor: Bakker tudom, hogy a lelki fájdalom a legélesebb, és legkegyetlenebb, de egy férfitól elvárjuk, hogy egy pofonért ne fakadjon sirva.


A neheze most jön, (sok sirásod lesz még) mert a pofon miatt itt volt a vége. Ezt tanácsolom a lányoknak is, és a férfiaknak is! (nem, nem más a kettő, az erőszak az erőszak. És igen, a pofonnal a nők is fájdalmat akarnak okozni, azért ütnek!)

Szóval ennek itt volt a vége. Elhagyod, a pofon miatt, és magadba nézel, hogy alapvetően súlyos volt e ami ezt kiváltotta nálad.

Itt mindkettőtöknek söprögetni kéne a háza táján :)

2013. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én közelharcot,és önvédelmet tanultam.Egy ideig embereket is védtem.Úgy,hogy én már rég nem kaptam pofont nőtől.A volt barátnőm is akart,csak hát én védekeztem és majdnem megöltem szegényt :(
2013. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Volt hogy úgy képen töröltem az exem hogy folyt a szájából a vér, de azt megérdemelte.
2013. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj,de ez nagyon az.
2013. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cork ***** válasza:
ez így tényleg ciki... és hagyd ott a p*csába ezt a genyát
2013. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!