Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal szeretnénk gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szeretnénk gyereket és ő úgy gondolja hogy ha rosszat tesz a gyerek akkot adni kell neki egy pofont én meg pont az ellenkezőjét hogy nem szabad bántani egy gyereket. Hogy tudnánk megegyezére jutni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 16:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Sőt ha ugy lenne még tárgyakhoz is folyamodna
2013. nov. 7. 16:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel vagy együtt és tervezel gyereket...? Gratulálok.
2013. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy értve, hogy tárgyakhoz?

Egy nevelő célzatú pofon ha a gyerek nagyon elszemtelenedik vagy igen nagy gyökérséget művel az nem ártalmas, de a leírás alapján itt egy "pofonnal lerendezem azt kész" típusú emberről van szó aki azt hiszi ennyi a nevelés. Ha így áll a szitu akkor ne, hogy gyereket nem kéne vállalni tőle, de közös kapcsolatot sem. :S

Mert a végén még téged is "megnevelne", a vak komondor esetét meg ismerjük a tv-ből.

2013. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. fakanál vagy öv....
2013. nov. 7. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon "kiharcolta" a gyerek, egy pofon belefér, de azért ahhoz is nagy dolgot kell csinálnia. Öv, fakanál már nagybetűs VERÉS, aminek nem vagyok a híve, pláne, hogy anno engem is fakanállal vert apám...
2013. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ilyennel nem szabad gyereket vállalni. A mi gyerekünk 2 éves, de a párom egy újjal sem bántaná, nem hogy pofon vágná vagy övvel ütné.

Ez az első intő jel, addig kell lelépni még nincs gyerek. Vagy lehet majd sírni a családi kapcsolatok kategóriába, hogy "Az élettársam megverte a gyereket és engem is. Mit tegyek?".

2013. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annó én is meg a bátyám is kaptunk 1-2 pofont, mégse lett semmi bajunk. Nem hímes tojások vagyunk, nyilván megérdemeltük
2013. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A megfenyítésben egyet értek, de a durvábbal már én sem, már csak magamról is tom, h milyen rossz az, és pláne, h semmit sem lehet vele elérni, v nézőpont kérdése... de egy igaz: mihelyt egyszer is megver a párod, azon nyomban hagyd ott, mert aki 1x megteszi, megteszi többször is (hiába fogja aztán ígérgetni!)!

Én sem engedem meg, ...akár 1 pofot is adna nekem, hát fel is út, le is út!

2013. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon elviselhetetlen, akkor egy nevelő célzatú pofon nagyon-nagyon ritkán belefér. de fakanál, meg öv... hol él, a 19. században?


beszéld meg vele mindenképp, lehet, hogy csak szívatni akar. barátom is szokott hülyeségeket mondani nekem, hogy direkt szívasson. pl "ha jön a főbérlő, direkt akkor megyek el sz*rni" meg ilyenek :D

2013. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!