Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassam le párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le párom mellől azt a csajt, akivel az egész napját tölti, mert dolgoznak, a csaj ráakaszkodik? Hogy csináljam, hogy a párom ne tudja meg, én állok a háttérben?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Add meg a bizalmat. 5 éves kapcsolat, komoly a dolog, szeret téged. Nagyon szar érzés tudom, mivel én féltékeny típus vagyok, csak nem mutatom ki, nem is gondolni rólam. Eddig mindig megbíztam a páromban, és Sosem élt vissza vele. Tedd te is ezt.
2013. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha meg akar csalni úgyis megfog, ha fejre állsz akkor is. Teljesen felesleges, és csak megalázod magad, ha valahogy odamész és beszélsz vele vagy azt mondod kopjon le a pasidról.


A lány tudni fogja, hogy csak önbizalom hiányos vagy, és még inkább rá fog akaszkodni.


Ezt a dolgot a barátodnak kell lerendezni. Már ha akarja.


5 év lehet komoly. És lehet nem az. Bár egyik ismerősömet 5 és fél év után csalta meg a vőlegénye, egy idősebb nővel. a pasi 26 , a nő 45 körül volt.


Az én férjemre is ráakaszkodott az egyik lány haverja. 5 nappal az esküvőnk előtt kezdte el fűzögetni...állati mérges voltam, hogy hogy van pofája... de nem csináltam semmit, mert bíztam a férjemben, és csak adtam volna alá a lovat. A férjem elintézte a dolgot annyival, hogy megvolt az esélye régebben, amikor én még nem voltam képben, de már túl késő. Aztán végül is felfogta a csaj, hogy semmi esélye.


27/N

2013. nov. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked teljesen igazad van :) én is nagyon féltékeny természetű vagyok, és tényleg igazad van abban, hogy nem szabad a falnak rohanni, akit ezzel meg lehet fogni, had vigyék, neki lesz rosszabb. Ha az ember nyugodt marad és erőteljesen megbízz a másikban, többet ér el, mint egy merénylettel. Azonban ez mégis nehéz dolog, nem tudnám én pl. nyugodt tudnék-e maradni, valószínűleg éreztetném a hölgyeménnyel, hogy rossz lóra tett. De igazad van, ezzel csak az ember a másik nőnek adna előnyt..mondhatni esélyt adsz neki arra, hogy nyeregbe pattanhasson és kijátszhassa a "féltékeny barátnő, fenyegetésben éreztem magamat, pedig én nem csináltam semmit" kártyát..és sajnálatot fog kivívni maga ellen, így egymásra uszítja a 2 felet..kezdetnek szerintem ez is elég... lehet várni kéne, amíg kimutatja a foga fehérjét, hogy a párod jöjjön rá, hogy mit is akarnak tőle.
2013. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még mindig együtt vagytok?
2017. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!