Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha nagyon szeretnétek a párotokat? De közben ő nem kedves annyira?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy szeretem barátomat, de mindenről le kell mondanom miatta. Család barátok stb. Hosszú hogy miért a lényeg hogy le kell. Ő egyjártalán nem becsülli ezt meg, másfél éve vagyunk együtt mondtam neki az eljegyzést egyenlőre teljesen elzárkózik ez elől. Nekem ez nagyon fáj rengeteget sírok is miatta. Ő az első nekem vele van minden élményem vele feküdtem le előszőr. Mit tgyek nem tudom de teljesen tönkretesz magam és senkim sem marad. Annyira ragaszkodok hozzá de ő már nem akar tőllem komolyat szerintem.... Nem tudom hogy lehetek e még ennyire szerelmes vagy engem fognak e szeretni igy mer az elején mindent megtett értem. Kétségbe vagyok esve...
2013. nov. 29. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miért "kell" lemondanod a családról/barátokról.
2013. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert már sok olyat tett velem a barátom ami miatt nem értenek velem egyet
2013. nov. 29. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt az eljegyzést meg nem kell siettetni, soha ne siettesd és amiatt meg nem kell sírdogálni. Majd eljegyez ha akar.

Az meg h miatta le kell mondanod mindenkiről az egy börtön gyakorlatilag. Te meg hülye vagy ha ezt elfogadod.

2013. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint mit? szóval nem legyek vele?
2013. nov. 29. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod szerintem érdemes hallgatnod az érzéseidre. De ha számodra fontos és közelálló embererek közel mindegyike azt mondja, hogy itt valami nem százas, akkor érdemes rájuk hallgatni.

Kicsit lazítanotok kéne...

2013. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már bocs de ez tényleg olyan nőre vall aki szerelmes nem lát tisztán és senkire nem hallgat viszont a párjától mindent elfogad nem baj ha senkivel sem beszélhet nem baj ha megütné ha erőszakos lenne vele nem baj h senkivel nem beszélhetne sakkban tart.

És nem érdekel és teljesen mindegy mi annak az oka h nem beszélhetsz másokkal családdal, nem vele kéne lenned.


Lehet, hogy nem most de évek múltán nagyon szar lesz.

2013. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még most kéne otthagynod. Könnyebben fel tudod dolgozni, mintha évekig vele maradsz , netán 30 éves korodban méltóztatik elvenni. Mondjuk még szarabb lesz a kapcsolatotok, és mennél. Viszont akkor sokkal nehezebb lesz párt találnod. + ugye válás...mert ebből szerintem már nem lesz számodra boldog kapcsolat.
2013. nov. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!