Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok ha rajta kapnatok a parotokat drogozason?

Figyelt kérdés
en ma reggel kaptam rajta a baratomat drogozni, bevallassa szerint mar egy honapja csinalja ezt a dolgot mar fuggo lett. eddig semmit nem vettunk eszre rajta se en sem a szulei normalisan viselkedett mit tegyek h vegyem rea h hadja abba vagy menjen elvono kurarra
2009. ápr. 21. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azonnal szólnék a szüleinek, megpróbálni rábeszélni az elvonóra, ha meg nem engedné és tovább csinálná, akkor egy ideig reménykednék aztán otthagynám.
2009. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, milyen drog. De ha valami keményebb, az nagy baj, a függőség általában erősebb mindennél. Ha ő nem látja úgy, hogy véget kell ennek vetni, akkor szinte felesleges bármit tenni. Próbálj meg megértő lenni vele, mutasd ki neki, hogy szereted, beszélj vele sokat erről, de ne gyötörd vele. Meg kell tudnod, hogy miért csinálja, és mennyire függő. Ha úgy érzed, hogy már semmit nem tudsz rá hatni, akkor lehet, hogy vége a kapcsolatnak.
2009. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos h megéri szolni a szüleinek, mert akkor elveszitheted, de inkabb ne beszéljen veled akar evekig, de ne haljon bele. sztem.. habar anno en is füveztem, de mar 3 eve nem, akarmennyire is hihetetlen.
2009. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen drog és hány éves?Milyen gyakran csinálja? Ha "csak" egy hónapja csinálja, akkor lehet, hogy az elvonó többet ártana mint használna..

Mindenképpen beszélgess vele sokat erről, de ne nevezd drogosnak meg ilyenek..mert a végén még tényleg beképzeli.

2009. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Tizenévesen én is füveztem, de 18 éves korom óta (10 éve) soha nem fogadok el spanglit, és nem is tűröm, hogy valaki a társaságomban tépjen.

A barátnőm néha szokott, de tudja, hogy utálom.

Több dolgot kérdeznál Tőled: milyen drogról van szó, mióta nyomja, miért, észrevetted volna, ha nem kapod rajta, tehát van-e más tünete (zavartság, beszűkültség, impotencia)

Ha csak fű, azt nem is lehet elvonókúrával kezelni szerintem, mert az csak oszichés függést okoz. Elhatározással lerakható.

Sokszor segít, ha ajánlasz neki valamit "helyette" - nincs valami tevékenység, amit szívesen űz, egyik haveromnak pl. a zenélés és a zenekara szüntette meg a fű iránti érdeklődését.

2009. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Milyen drog?

ez itt a kérdés, mert ha azt láttad, hogy lövi be a heroint, küldd elvonóra, de egy füves cigi... az más teljesen más dolog.

2009. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen attól függ milyen szer. Ha mondjuk pszichedelikum (lap, gomb, zizi) az okés szerintem. Ha valam hard szarság, koksz, herka vagy ilyesmi, akkor az komoly probléma, mindenképp beszélj a szüleivel és a barátaival hogy mielőbb megkezdhesse az elvonót.
2009. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem irtad le miylen drogrol van szó,mert ez lenne lényeg,enne függvényében több tanácsot tudnánk adni .
2009. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a szulei is tudjak ok is probalnak beszelni vele de nem engedi tegnaptol mindenkitol el akar zarkozni egyedul akar lenni nem tudjuk mi valtotta ki ezt az okot h drogozzon
2009. ápr. 21. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szóval milyen drog? mert mindig nem tudjuk...
2009. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!