Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nyáron majdnem összejöttem, szerelmes voltam belé, de aztán mégse lett több annál, hogy csókolóztunk párszor. Messze is lakik, úgyhogy nem tudunk találkozni, csak téliszünetben és akkor meg tudnánk beszélni a dolgokat. De van az osztályomban egy srác, akinek tetszem és tegnap randira hívott, de azt mondtam adjon időt, mert fogalmam sincs mit akarok. A másik srácot még mindig szeretem, de ezt a fiút is kezdem megkedvelni. Szerintetek mit kellene tennem? Várjak téliszünetig? Vagy menjek el randira vele? Sosem voltam még ilyen helyzetben, úgyhogy nagyon tanácstalan vagyok .

2013. nov. 29. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen messze van az a messze?
2013. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb. 100-150 km...
2013. nov. 29. 07:43
 3/8 anonim ***** válasza:
menj el a randira, és találkozz a másikkal is a téliszünetben. konkrétan még egyikkel sem vagy együtt szóval ez nem megcsalás, és majd meglátod hogy alakul. de ha mindkettőt kedveled akkor én azt ajánlom aki közelebb van. a távkapcsolatok nagyon szörnyűek.
2013. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy Te még ahhoz, hogy távkapcsolatban szenvedj.
2013. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annak a fiúnak, aki randira hívott, mondd el a helyzetet, és azután beszéljétek meg, hogy akar-e így is randizni, vagy esetleg megvárja, míg a másikkal tisztázzátok a helyzetet.
2013. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van:) De nem lesz nagyon csalódott, vagy dühös?
2013. nov. 29. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
De.
2013. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az lesz, de még inkább az lenne, ha később derülnének ki ezek a dolgok, mert azt hinné, csak "hülyítetted". Mondd el neki őszintén, és akkor mindketten tiszta lelkiismerettel dönthettek.
2013. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!