Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ilyenkor ez mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ilyenkor ez mit jelent egy fiunal? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg hogy nekem o(17) nagyon tetszi. egy suliba jarunk. neki eppen van baratnoje(mert neki mindig van)..de az a csaj new yorkban tanul szoval alig latjak egymast. de azt modta egy baratnomnek h nem tudja h szereti e igazan a baratnojet. de attol meg o a hatterkepe a telefonjaban....es raadasul a csaj kerte h jegyezze el(!!!!) jo felteteles modban de attol meg van hozza gyurujuk is. aztan elvileg meg az azelotti baratnoje tetszik nekivagy nemtudom de muszaj volt szakitaniuk mert a csaj elment viszont azt mondta nekem h hasonlitok arra a csajra(nem tudom miert pedig o sokkal szebb)..... viszont ha talalkozunk akkor mindig megolel, voltunk mar egyszer csoportosan moziba, most is elhivott a haverjaval csak nem tudtam elmenni. mar el is kerte a telefonszamomat a mozi miatt. Na mindegy a lenyeg h a gyerek egyszeruen megfejthetetlen es itt szenvedek miatta mar egy csomo ideje annyira osszezavar amiket csinal meg amiket hallok rola meg ahogy viselkedik..

A lenyeg h nem tudom mire veljem mindezt pedig amugy nagyon kedves es jofej srac..lenne.

Szoval nemtudom hogy akkor most csak azert mondta h szep vagyok meg ilyenek mert hogy hasonlitok az exere es csak "potleknak" akarna?? vagy mit gondol rolam?lehetseges lenne h osszejojjunk? mert tenyleg nem tudom megallapitani..legyszi segitsetek 16/l



2013. nov. 29. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba az egészet!
2013. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged tologatna, amíg a maca külföldön van.
2013. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hahaha nagyon vicces!!

Amugy meg nem jon vissza csak majd latogatoba

normalis valaszokat kerek!!

2013. nov. 29. 21:42
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem érdemel meg ez a srác Téged.
2013. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

4/4 vagyok még mindig.

19F vagyok, szóval ismerem a "korunkfajta" fiúk gondolkodásmódját.

2013. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi:))))

Hat nem tudom neha en erzem ugy h nem erdemlem meg..:// mert igazabol baratnak tokeletek az egyik baratnomnek o a legjobb fiubaratja es nagyon nagyon hat nem is tudom "gondoskodo" vagy mi:D

2013. dec. 1. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!