Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy 18 éves fiúnál?

Figyelt kérdés
Márciusban töltöm be a 15-öt. Az iskolában láttam meg és egyszerre megtetszett. A stílusa meg minden. Mivel én is emo vagyok és ő is. Bejelölt és azután nem sokkal kesöbb rámírt. Nagyon sokat beszéltünk. Napi szinten 2-3 órát. Viszont suliba nem találkozunk és nem értem, ha interneten keresztül beszélünk élőben mért nem. Tegnap előtt elmondtam, hogy tetszik,. Nem mondott semmit. Azt se mondta, hogy tetszek neki meg azt sem, hogy nem. Azt mondta aranyos vagyok meg, hogy ne legyek pesszimista. Azután azt hittem nem ír rám, de mégis..Most nem tudom mi van. Kérdezzek rá, hogy ő is úgy érez ahogy én vagy hagyjam? Mert utálok reménytelenül álmodozni róla.

2013. nov. 24. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak még emo-s emberkék?:D Jaja amúgy kérdezz rá az a biztos veszíteni valód nincs és legalább nem maradsz kétségek között. Én arra tudnék gondolni hogy lehet hogy szégyel téged a barátai előtt mert még túl fiatal vagy. Esetleg bátortalan hogy személyesen lépjen veled kapcsolatba.
2013. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már tervezem, hogy rákérdezek csak felek.
2013. nov. 24. 11:13
 3/9 A kérdező kommentje:
félek*
2013. nov. 24. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy félsz de muszáj megtenned, mert másképp csak őrlődni fogsz csak.
2013. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
-csak :D
2013. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem és szeretne velem szombaton találkozni:D ezt most nem szurhatom el
2013. nov. 24. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok
2013. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem nálam is lenne

F20

2013. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. nov. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!