Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem értem Őt, de szeretem Őt mindnekinél jobban! Belehalok:' (

Figyelt kérdés

Van egy srác 20éves.Legyen a neve Tomi(de nem az a neve)Én meg 16

Bekerültem a társaságukba Én,Ő meg közös haverunk.

Elkezdtem többet érezni Tomi iránt és ő azt mondta ő is irántam.Amikor esténként mindig mentünk valahová a 3puszit mindig úgy intéztük,hogy szájra menjen stb.Egyszer barátnőmmel poénkodott és nagyon a szívemre vettem.Becsaptam az ajtót és berohantam. Tomi utánam jött és közölte nem kell féltékenynek lennem,én vagyok az egyetlen lány az életében.Kihívott beszélgetni.Beszéltünk 2óra hosszát. Mondta,hogy szeretne tőlem többet.Kérdezte,hogy én mit gondolok erről. Kicsit húztam az agyát mondtam,hogy nem tudom lehet jók lennénk együtt.:$

Aztán mesélt volt barátnőjéröl meg,hogy írt neki sms-t,hogy hiányzik neki Tomi stb..de Ő engem akar.

Meglátott egy "Nélküled Végem" feliratú képet a telómban,mondta,hogy lassan Ő is így lesz.

Megbeszéltük,hogy jobban megismerjük egymást kb egy hónap és lehet több közöttünk,addig pedig smaci stb:$

Utána valahogy másként viszonyult hozzám és egyik nap bejelentette,hogy lehet visszamegy volt barátnőjéhez.

Nagyon kiborultam,de próbáltam nem kimutatni..utána alig szóltam hozzá nagyon rosz volt.Múlt hétvégén eltűntem az öccsével,de csak beszélgetni. Visszaérek és Tomi kérdőre vont,hogy mi történt stb.Mondom semmi..

Hazaért azonnal felköltötte az öccsét és őt is megkérdezte.Nagyon féltékeny volt.

Belekeveredtek egy zűrös ügybe:( Egy nagyon-nagyon rosz ügybe aminek súlyos következményei lehetnek. Ezért nem nagyon jártak a héten sehová és nem is hívtak ki engem,nehogy valami bajom legyen vagy ijesmi.Először furcsáltam mondom meguntak?De utána mondták Tomiék,hogy csak nem akarnak belekeverni és Ők is kevesebbet vannak nyilvánosság előtt..

Legutoljára tegnapelőtt beszéltünk,hogy merre lesznek hétvégén..ennyi volt:(

A héten volt egy összeveszésünk,mert elkezdtük poénból oltani mármint barátnőm nem én..mert itt volt nálunk és visszaoltott és kicsit összekaptunk.Kérdeztem a volt csajáról azt mondta nem kell neki.

Másmilyen velem mostanság,lehet csak a balhé miatt? Azt mondta nemsokára minden rendbejön.

Nem akarok Nélküle élni:'( már minden rosz dolog az eszembe jutott.Szeretem mindennél jobban:'(

Most is sírok.

Mit tegyek?Beszéljek vele?:'(

Egyszer azt mondja szeret másik nap,hogy nem..csak max fél év múlva lehetünk együtt vagy egy év.Ha idősebb leszek.Két nap múlva megint szeret. Nem értem őt.Ha már mással beszélgetek féltékeny.


Segítsetek adjatok tanácsot,mert nem birok már így élni.


Köszönöm(K)


Ui:Elnézést,hogy hosszúra sikeredett, illetve bocsi a helyesírási hibákért meg elírásért,ha vannak. Siettem:$


2009. nov. 21. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már elmúltál 17 feküdj le vele!!!

Az első adandó alkalommal...

Amúgy nagyon naiv vagy!

Te még a saját érzéseiddel sem vagy tisztában, hogy várhatod el mástól, hogy tisztában legyen az érzéseiddel...

Ja és hülye szöveg a "nem bírok már így élni"!!!

És akkor most meghalsz, vagy mi?!

2009. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem bántásként mondom de valóban elég gyerekes ahogy viselkedtek, bár lehet, hogy a ti korotokban ez még normális...(nem tudom hány évesek vagytok)

Nem értem min gondolkozol, a srác csak szórakozik veled! Különben nem mondaná minden másnap, hogy nem kellesz neki... Elég egyértelmű a helyzet, ne legyél vak! Állítsd tények elé, mondd meg neki h ha akar tőled valamit, akkor hajrá de ne hülyítsen, mert nem vársz rá évekig... Ha meg nem képes konkrét lenni, hagy ott a francba!

2009. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsónak: az első mondatban benne van, hogy hány évesek -.-"
2009. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha Tomika szereti, kivárja amíg betölti a 17-et!!!

Ha nem, akkor meg van a tanulópénz...

2009. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már túlságosan húzzátok egymás agyát egy csomó ideje és mindig elmentek egymás mellett.Amikor ő akart volna vmit...te is húztad.

Igy jóhogy nem juttok soha egyről a kettőre.

Ha kikeveredett ebből a zürös ügyből,akkor mondd meg neki,hogy mostmár tényleg adjon valami választ.

Aztán döntsétek el,hogy igen-vagy nem.

De ha arra is nemet mondd,akkor tényleg nem kellesz neki eléggé.Drukolok!

2009. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..főleg az utolsónak(K)
2009. nov. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!