Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindíg szeretem és ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindíg szeretem és ő is engem. De nem merek semmit tenni. Félek. :S Micsináljak?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottam a barátommal.. és csupán azért mert mindenki mondta már hogy: szakíts! nem érdemel meg téged! stb.. én meg buta fejemmel rájuk hallgattam. :S:(

Nagyon megbántam.. :S azalatt a 2 hét alatt 3 srácnak mondtam nem-et arra a kérdésre hogy nem akarok-e járni vele?... nem bírom elfelejteni..

Újra szeretnék vele járni, de félek megkérdezni. :(

Mit tegyek? :S (Létszives tanácsot írj ne olást.)


2009. nov. 21. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj Vele, és mondd meg neki az igazat!
2009. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Remélem legközelebb azt mondja majd mindenki, hogy ugorj be a kútba...

F@asznak kell mások véleményére hallgatni állandóan!!!

Most is másoktól várod, hogy eldöntsd mi az amit tegyél!!!

Ha itt valaki azt tanácsolja neked, hogy egymás után 10 péniszt le kell szopnod, hogy immunis legyél a h1n1-re, akkor szaladsz bevenni 10 péniszt?!

Legyen már végre önálló gondolatod!!!

2009. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első kommentelőnek a válaszát!

Lehet megfogok vele próbálkozni.

2009. nov. 21. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
nem ennyire közönséges megfogalmazásban, de igaza van a 2. válaszolónak! legyél kicsit érettebb, a szívedre hallgass ne másokra! ha akarsz tőle valamit, nem tehetsz mást, mint megkérdezed tőle, szeret-e még... más nem fogja tőle megkérdezni helyetted!
2009. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Ne csak lehet, hanem igen is beszélj vele minél előbb. És tényleg változtass kicsit magadon, ne engedd hogy mások ennyire befolyásoljanak.

2009. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy, hogy másra hallgatsz, megérdemled,hogy szenvedj.. Most is vadidegenekhez fordulsz, nem kell még neked kapcsolat..
2009. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd meg neki, hogy nem tudod elfelejteni, s ha ö is szeret téged, akkor adjon egy esélyt a kapcsitoknak. nem veszithetsz semmit. csak vissza nyerheted a volt fiúd akit annyira szeretsz.
2009. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!