Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is észrevettétek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy egy szép vékonyabb nő mellet szinte soha nem látok macisabb, ducibb pasit?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEM, éppen ellenkezöleg, igen sok vékony nönek van masszívabb partnere.
2013. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyesmit
2013. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem észre, hogy te mit látsz és mit nem...
2013. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60 kiló vagyok, a párom 120.
2013. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Egy nő se jön össze olyan pasival, aki rosszabbul néz ki nála.
2013. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont fordítva! A plázacicáknak általában dagadt pasijuk van.kopasz öltönyös .
2013. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Akkor én vagyok rá az élő példa, hogy igenis van ilyen! :) Magas vagyok, kicsit vékony ugyan, de csinos. A párom viszont (akivel 3 éve vagyunk együtt) szintén magas és 110 kg. :D Pont azt imádom benne, hogy nem olyan, mint ez a sok mai homár gyerek. Hanem ő legalább férfi!


Bár ez már nem kötődik ide, de Fiúk! Sajnálom, hogy a mai fiatal kis ribik kiölik belőletek a férfiasságot és elvárják tőletek, hogy úgy nézzetek ki, mint egy buzeráns - vasalt haj, szűk szárú farmer, stb. Őszintén remélem, hogy egyszer még megélem, hogy nem csak nőket és homárokat, hanem nőket és FÉRFIAKAT látok majd az utcán!

2013. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

@utolsó


Költözz vissza San Franciscóból Pestre

2013. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szerinted nem így néz ki minden második "férfi" mostanság, akkor te élsz valahol máshol. az átlag magyar hímre már baromira nem lehet azt mondani, hogy férfi. vékony vagyok, nő, de ezek még nálam is véznábbak, huszonévesen úgy néznek ki mint aki épphogycsak elmúlt 14. förtelmes.
2013. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább legyen vékony, mint kövér. Női szemmel ez ugye így működik. A kérdés is erre reflektál.
2013. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!