Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltad a párod, kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad a párod, kiderült, kibékültetek, és újra megtetted?

Figyelt kérdés
Hölgyek válaszára volnék kíváncsi!
2013. nov. 30. 16:10
 1/4 Zakathol ***** válasza:
2013. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sosem csaltam meg a párom.
2013. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rá gondoltam. Magamra gondoltam. Magunkra gondoltam. Hol tarthatnánk már? Tehát visszamegyek azon az úton, vajon visszajön még? Senki sem tudja, de aztán rájövök, hogy ez az egész csak egy álom volt… A fellegekben jártam, most viszont olyan, mintha a pincében lennék. Legelőször is már talált magának valaki mást: Esküszöm, nem tudom ezt elviselni, hogy tudom, már valaki másé. Állandóan erre gondolok,egyedül vagyok. Azt kívánom bárcsak láthatnám, de döntést hozott, továbblépett, mert elrontottam… Tedd fel a kezed, ha szerettél már valakit!!! És most ők mind elhagytak és azt kívánod, bárcsak mindent megadhatnál nekik.
2013. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebbi kapcsolatban történt:


19 éves voltam. Nem tudtam semmit sem a szerelemről még. 1 hónapja voltam együtt az akkori barátommal. Teljesen véletlenül összefutottam az exemmel az egyik hévmegállóban, és elkezdtünk dumálni. Lényeg, hogy megcsókolt többször is, én pedig viszonoztam.


Engem gyakorlatilag ez döbbentett rá arra, hogy nem vagyok szerelmes a barátomba, ennek nem voltam addig tudatában. De így már tudtam, hogy ha ezt megtettem, akkor nem lehetek szerelmes. Akkor a srác azt mondta kísérjem fel a lakására. Jót fogunk szeretkezni.


Azt viszont már visszautasítottam!!! Nem volt hozzá gyomrom. Így is piszok rosszul éreztem magam. És nekem ne mondja senki, hogy valaki annyira elveszti a fejét, hogy összefekszik mással. Mert ezt nem veszem be. Én simán nemet tudtam rá mondani, úgy is hogy eléggé felkavart ez a csók ügy. A vonzalom is elég erős volt vele.


Viszont vállaltam érte a felelősséget, nem voltam gyáva mint egyesek, és bevallottam a dolgot. Nem kértem második esélyt, mert én sem adtam volna saját magamnak. Mindent elmondtam a barátomnak a csókról, és az érzéseimről. És hogy arra jöttem rá, nem vagyok szerelmes. Azt mondta a barátom hogy szeret, és tudja hogy én is bele fogok szeretni, csak idő kell. Könyörgött, hogy maradjak vele. Adjak esélyt kettőnknek.


Szóval adtam, adott még egy esélyt. Utána még 9 hónapig voltunk együtt. Bár hiba volt vele maradni, ezt utólag beláttam.


Soha többé nem bízott bennem, féltékenységi jeleneteket rendezett annak ellenére, hogy azt mondta megbocsát nekem, be akart korlátozni, hogy senkivel sem barátkozhatok, csak vele beszélhetek, pasikkal meg főleg nem állhatok szóba, még az osztálytársaimmal sem.

Folyton ordítozott, veszekedett, mindenből azt akarta kihozni hogy én folyton megcsalom őt. Végül ő feküdt le valaki mással. Csúnya vége lett a dolognak.


Mikor közölte, hogy lefeküdt mással, szakítottam. Erre megütött. Visszaütöttem, majd végleg közöltem vele hogy vége köztünk. Annyi a lényeg, elhagytam, hiába könyörgött térden csúszva, ordítozva, lek.ázott, meg minden.


Ő csalt meg utána, és nem is akárhogy, hanem szexxel...Szóval én soha többet nem csaltam meg őt. Így is nagyon sokáig tartott ezt a dolgot megemészteni, hogy ilyet tettem. Hogy rossz ember voltam.


A szakítás óta 7 év telt el. Én 3,5 éve vagyok a férjemmel. Sem a férjemet, sem másik pasit, sem az akkori exemet nem csaltam meg soha többé.


Magyarul tanultam az esetből.


27/N

2013. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!