Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttetek már össze a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor jól működött a dolog?

2013. nov. 30. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont most szeretnék, de az oda vezető út nagyon nehéz. Ő csak barátként néz rám, ebből nehéz kijutni...
2013. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen.Nekem nagyo jól működött pont azért mert már nagyon jól ismertük egymást:)
2013. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem működött. Ő már évek óta (!!!) szerelmes volt belém, de én csak barátként néztem rá. Egyszer aztán adtam neki egy esélyt. Nem volt jó ötlet, az érzéseim továbbra sem változtak meg, és 1 hónapig bírtam mellette. Nagy szerencse, hogy ezek után is barátok tudtunk maradni. Azóta már ő is csak barátként kezel.
2013. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, és nem működött. Ráadásul mint barátot is elveszítettem... :(
2013. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, olyan formában, hogy miután megismertem, kb 3 hónapig voltunk legjobb barátok, aztán volt pár menet szex, és utána megint barátok maradtunk. Kapcsolatban nem tudtuk volna elviselni egymást:) így viszont 5 éve az egyik legjobb barátom.


Azóta neki több barátnője is volt, én férjhez mentem. A barátság nagyon jól működik azóta is, ennél több nem.


27/N

2013. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!