Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja dolgozik és alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja dolgozik és alig van ideje bármire is, napok óta ez megy, telón is alig beszélünk, erre látom, hogy minden órában fellép facebookra, mire véljem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy, hogy TE rád nincs ideje...amiből következtethetsz arra, hogy nem vagy neki valami nagyon fontos.
2013. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van wifi elérhetőség, vagy mobilnet a telóján
2013. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem,hogy miért nem lehet megmondani az igazat,hogy ne raboljuk egymás idejét...
2013. nov. 30. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
én emiatt dobtam ki a barátomat kiderült volt neki másik csaja
2013. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért azt tisztázzuk már, hogy mit dolgozik, mennyi időt vesz el a napjábol, te dolgozol e vagy tanulsz e, és hány évesek vagytok.
2013. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
sok a gyáva pasi aki csak sunnyog és nem mond semmit gyere rá mindenre magadtol és dobd ki te. magyarán kiprovokáljak a szakítást
2013. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
12 órát dolgozik,egész nap jönnek mennek a vásárlók,valóban kevés ideje kéne hogy legyen,legalábbis nekem azt állítja,hogy mindig nagy a hajtás. Mégis azt látom,hogy a telefonján ülni és facebookozni mindig támad egy kis ideje,mert komolyan majd minden órában fellép.Én ha hívom fel sem veszi a telefont,ha kérdezem,hogy miért nem keresett egész nap,lehurrog,hogy mit képzelek dolgozik nincs ideje (tegyük hozzá ,ezelőtt régebben volt rá ideje,naponta többször is). Igen ,egy sunyi ,gyáva alak,nekem kell mindenre rájönnöm..és persze még én leszek az aki féltékeny és képzeleg pedig ő hogy szeret...gusztustalan!
2013. nov. 30. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Tény hogy sok a meló és el is lehet hinni h fáradt!

Szóval félig érthető a gondod.

De az valóban igaz h munka közben lehetnek szabad percei.

És az is igaz hogy olyankor fel is hívhatna akár...szóval napi 1-2 telefon tuti beleférne.

2013. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ilyen az élet,és ilyenek az emberek :(

20 éves lány vagyok,ő 24.Igazából az érettségimkor kezdődött minden,mivel akkor tényleg kellett tanulnom,nem tudtam tovább halogatni,mondtam neki,hogy ez az egy hónap most húzós lesz,és bár tényleg minden nap,minden reggel tanultam egészen délután 6-ig,de aztán tudtunk találkozni,akkor kezdte el mondani,hogy alig foglalkozok vele,mondtam,hogy értse meg most tanulnom kell.Minden nap beszéltem vele ,és találkoztunk is.Vége lett az érettéginek az nap osztálytársamnál mentem el sütésre,mondtam neki holnaptól együtt lehetünk bármeddig.De ő besértődött aznap,a tudtom nélkül leitta magát a sárga földig,bár dühös voltam egy kicsit rá,de nem tartott sokáig a dühöm,de valahogy attól kezdve folyton arról beszélt,hogy nem szeretem,nem törődök vele,hirtelen megváltozott a viselkedése is,azt mondta már nem vár el tőlem semmit,aztán egyre kevesebbet találkoztunk,szép lassan elkezdte lemondani az estéket,hogy másnap dolgozik ne aludjunk együtt,holott azelőtt mindig együtt aludtunk,mintha együtt éltünk volna.Bárhogy próbálkoztam már soha nem hívott magához,egyre gyanúsabb lett a viselkedése,és rájöttem magamtól,hogy egyetlen kolléganőjével aki 15évvel idősebb,férjes smsezik..azt mondta,csak baráti a dolog,azért beszél vele mert rossz a mi kapcsolatunk,és ő megérti őt,én nem törődök vele.Aztán láttam később ,hogy elhívta titokban találkozóra,de a nő arra azt mondta,hogy olyan mint egy randi nem megy.Amikor ezt észrevettem azt mondta,hogy el ne mondjam senkinek ,hogy erre rájöttem,mert a nőnek baja lehet a férjével,ha ez kiderül.Majd mikor sírva fakadtam és kérdeztem,hogy mi történt köztük azt mondta,hogy semmi,csak egyszer elhívta,de a nő lemondta a találkozást.Megígérte,hogy normálisabb lesz,de mit képzelek,hogy a nővel gyanúsítom.Egyre rosszabb lett a viselkedése,az a nyár maga a pokol volt,fájt minden,hiába akartam helyrehozni,ő egyáltalán nem akarta.azóta a telefonját többet nem néztem,de ki tudja,hogy mi van köztük,velem már egy hónapja nem szexelt,és folyton a facen lóg,mindig lemondja a találkozásokat,és ha kérdezem,hogy mi a baj,akkor engem kezd el szidni,hogy mert én nem akarom ezt a kapcsolatot,én nem küzdök érte eléggé,én így ,úgy..így mit gondoltok ?

2013. nov. 30. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!