Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, próbálkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, próbálkoznátok egy ilyen lánynál, vagy inkább tovább állnátok?

Figyelt kérdés
Baba arcavan, nagy szemei hullámos barna haja, mellig érő,163cm magas és 60kg. Körülveszik őt, de nehéz hozzá közelférni, mert titokzatos és nehezen nyílik meg, nehezen enged közel magához bárkit. De szivesen végig hallgat másokat, próbál segiteni ha tud, akárkinek. Csak önmagába nem mutat bebocsájtást, talán idő elteltével. Akarnátok akár igyis egy lányt? Hogy nehezen nyílik meg? És nem enged közel magához egy fiút sem? Ti próbálkoznátok nála? Vagy inkább tovább állnátok? Teljesen más mint akárki, és szép, de mégis titokzatos és néha eléggé fura tud lenni. A legapróbb dolgokon felhúzza magát. 16 éves.
2009. nov. 21. 17:46
1 2
 1/12 igabcsy ***** válasza:
59%

Miért baj az, ha megkell kűzdened egy lányért? Te többre értékelnéd ha mindenkinek odavetné magát???

Szerintem egyáltalán nem baj, ha Ő maga nehezen nyílik meg. Így nem lesz könnyű támadási pont azok szemében akik képesek visszaélni az ilyennel.


Ha téged igazán érdekel ennek a lánynak a személyisége és vonzódsz hozzá, akkor kűzdj meg a bizalmáért.

2009. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jézusom, ez a leírás teljesen rám illik, de tényleg. minden passzol, kivéve, hogy én 170 cm vagyok. csak nem engem akartál leírni, te huncut?.xD
2009. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy igen, mert ha nem enged közel magához egy fiút sem, akkor nem nagyon kell félnem, hogy mással megcsalna.

Én meg úgysem hagynám addig békén, amíg kötélnek nem állna.

Persze, csak ha olyan lelki tulajdonságai lennének, amik tetszenének + külső

2009. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magyarul egy ideges és prűd nem éppen sovány csaj, aki itt kérdezget ilyeneket. Nem, nem járnék ilyen csajjal. Nem enged közel magához fiút? Ugyan már. Ha gyönyörű lennél, tökéletes testtel, akkor még talán, de nem hiszem, hogy ez így van. A legtöbb (na jó az összes) fiú inkább hanyagolja az ilyen csajokat, mert találhat egy legalább olyan szép csajt, aki még kedves is és nem kell fél évig körülötte zsongani, hogy szóba álljon veled. Összefoglalva: Soha, soha, soha, soha.
2009. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha elküldenél, többször is, bunkó módon, hisztizve, egy idő után olyat mondanék Neked, hogy sírva vánszorognál el...
2009. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én belső alapján ugyanilyen vagyok:D.külső alapján már ne:S
2009. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*nem
2009. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amúgy elég bunkó vagy,17:54-es:S
2009. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18:51-es, nincs is barátod, igaz?
2009. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Háh, azért elég viccesek vagytok:D Én is pont ilyen vagyok ééés..legalább nem vagyok tucat:D már miért ne lehetne egy ilyen csajnak barátja? Szép és különleges. Tökjó. Ha pasi lennék, kellenél;)
2009. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!