Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek adnátok igazat? Kinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek adnátok igazat? Kinek a pártján állnátok?

Figyelt kérdés

Már többször feltettem kérdést ugyanezzel kapcsolatban, más-mást választ keresve a dolgokra, de megoldást, kiutat, vagy valami hasonlót NEM találtam, és van egy olyan érzésem, hogy nem is fogok. Megpróbálom értelmesen, túlzások, meg hasonlók nélkül felvázolni a helyzetet.


1.) Az én helyzetem:

Három éve megismertem egy fiút, fél éven belül szinte legjobb barátok lettünk, én személy szerint két éve halálosan belezúgtam, össze jönni nem jöttünk, de a nagyon erős barátságunk megmaradt, és úgy érzem, hogy kiszeretni a jelenlegi helyzetemben BIZTOSAN nem fogok belőle. Az egész kötődésünk (az én oldalamról legalábbis.) olyan erős, hogy kb. meghalnék a fiúért.


Itt jön az, hogy bemutattam őt a legjobb barátnőimnek, egyben osztálytársaimnak. Az egyik sikeresen belezúgott aznap este, amikor horrorfilmet néztünk, miközben rádőlt a srác a vállára.


2.) Annak a bizonyos lánynak (hívjuk Gizinek) az esete:

Ugye előbb említettem, hogy belezúgott a srácba. Először ugye ő is azt állította, hogy semmi más, csak fellángolás, na meg persze én is reménykedtem menne. Nos, ma már elfelejtette miatta az állítólagos saját halálos szerelmét.


Jelenleg éppen az megy, hogy folyamatosan vigyorgunk egymásra, de kb. egyik sem kölcsönös (Az enyém legalábbis legtöbbször nem az, néha nagyon irritál a Gizella viselkedése.) na meg persze ha szóbaj ön a fiú, és általában ő hozza szóba, rögtön elkezdünk vitatkozni..


Az én álláspontjaim: Persze, elfogadom, hogy szereti. Szeretni szabad, gondolni szabad rá, de kérem, hogy NE emlegesse őt, főleg előttem ne, mert én sem teszem azt. Néha nem tudja megállni, és ha szólok neki, én leszek a bunkó, rossz kislány. Még az elején tisztáztam vele, hogy addig, ameddig végleg ki nem szeret belőle, nem találkozhatnak egymással, mert a srác kisugárzása olyan, hogy csak jobban belezúgna. Na meg félek attól a szituációtól, hogy ha bármiféle kis gesztust is tenne a a fiú a Gizi iránt, ott helyben sírnám el magam. Egyszerűen nem érti meg, hogy Ő a gyenge pontom. Nem vagyok féltékeny típus, csak rá, rettenetesen. Na meg az is nagyon rosszul esett, hogy nem tudott gátat szabni az érzelmeinek, úgy, hogy tökéletesen tisztában volt az én helyzetemmel is. Egy normális ember állításom szerint rá sem nézett volna ott, akkor arra a fiúra.


Gizella álláspontja: Állítása szerint ő ugyanolyan helyzetben van, mint én. Szánalmas, féltékeny k*rvának tart, mert úgy kezelem azt a fiút, mint egy tárgyat, egyszerűen birtokolni akarom. Teljesen igaz, sosem tagadtam ezt a dolgot, de én ez ellen nem tudok mit csinálni, ahogyan ő az ellen nem tudott, hogy ne szeressen belé. Ja és még egy, azon van még teljesen kiakadva, hogy amikor rákérdezett, nem tagadtam le azt, hogy valóban úgy szervezek minden programot, hogy ketten ne találkozgassanak. Amikor régebben közöltem vele, hogy márpedig biztosan ezt fogom csinálni ha belészeret (igen, akkor úgy tette föl a kérdést, hogy mit csinálnék, ha...) és egyszerűen rábólintott. Ja, és asszem erről utána is volt szó, akkor is ugyanez.


Nagy valószínűséggel ha nem jönne szóba a közös program, szóba sem jött volna a veszekedés sem, na meg a feszültség közöttünk. Talán a fiú emlegetése kapcsán, de közel sem ekkora.


Még egy kis apróság a srácról: Tisztában van vele, hogy nagyon szeretem én, meg a barátnőm is (az utóbbit a Gizi nem tudja.) és kérte, hogy NE legyen feszültség közöttünk. Én próbálok úgy csinálni, hogy ne legyen, de legtöbbször különböző kérdések, helyzetek kapcsán mindig kialakul. Ja, és a fiú egyikőnktől sem akar SEMMIT, nem vágyik semmiféle kapcsolatra jelenleg.


Szerinted kinek van igaza? A válaszokat, és azt hogy végigolvastátok, köszönöm. =)


2011. máj. 6. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Gizinek adok igazat szánalmas, féltékeny k*rva vagy.
2011. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok...


Csajok pasik jönnek mennek....1-ik percben még téged szeret másik percben már az anyáddal kavar inkább....


Te hiú ábrándokat kergetsz! A srác meg azt csinál amit akar ennyi!


Fiatal a srác is használjon ki minél több lehetőséget...amíg még teheti!


ERGO senkinek nem adok igazat.

2011. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég bonyolult a helyzeted sajnos. DE szerintem nem kilátástalan. Én úgy gondolom, hogy nem létezik olyan, hogy valaki ne akarjon senkit. Azt nem ő dönti el. Simán beleeshet valakibe, utána meg már úgysem tud mit tenni:) mivel már mindketten találkoztatok vele, valószínűleg egyikőtökben sem fogta meg semmi, amiért közeledett volna felétek. Ez sajnos elég rossz hír.

Szerintem neked és a barátnődnek is igaza van, ketten szerettek egy személyt. jogos, érthető kérés, hogy ne beszéljen róla akkor ha ott vagy és ez fordítva is igaz legyen.

A srác meg nem lehet valami zseni, ha nem tudja kezelni a helyzetet és mindkettőtökkel találkozgat, annak ellenére h mindennel tisztában van.

Én a helyedben megpróbálnám a barátnőmet összehozni valaki mással, aki elcsavarja a fejét. akkor legalább nincs vita.

Ha a srác beleszeretne a bnőbe, utána már felesleges minden csábítás, gondoljbele, szívesen lennél együtt olyannal akinek nem kellettél elsőre?

2011. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem buta nők vagytok, nemtöbb...

a srácnak van esze hogy nem akar tőletek semmit, képzelem milyen hisztik mennének folyton a féltékenykedések miatt. egykét havernak van/volt ilyen barátnője mint ti... hát kösz nem kéne soha

2011. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem lényeges hogy kinek van igaza ha a srác nem akar semmit egyikőtöktől sem.Találkozz Gizivel ritkábban és akkor kevesebb konfliktus lesz.És talán a sráccal se kéne annyit találkozz,de gondolom úgyis fogsz.
2011. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem harcolj a fiúért ne hagyd hogy elvegyék tőled mégha nem is vagytok együtt sőt még egy kis ribancoskodás is belefér feküdj le a sráccal bolonditsd magadba. tudod szerelemben és harcban nincsenek szabályok!! ne hagyd hogy a másik lány győzzön, én is utálom ha hozzányulnak ahhoz ami az "enyém!
2011. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már vállaltad a barátságot, viselkedj is barátként. Bár szerintem inkább neked kellene kerülnöd a fiút, amíg el nem felejted.
2011. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!