Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány. Nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Nagyon szeretem őt és ő is engem, tudjuk egymásról, de nem merek lépni, mert félek, hogy elcseszek valamit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs más választásod,lépj! Szurkolok neked.:)
2013. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb elcseszni, mint el se cseszni
2013. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mit mondjak neki?
2013. nov. 30. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt a bökkenő, ne húzd a végtelenségig mert akkor később már bánthatod. Állj a lány elé és őszintén, nyugodtan, érzésekkel tele mondd el neki hogy szereted őt, nem kell túl cifrázni sokszor elég az is ha finoman megfogod a kezét és mélyen a szemébe nézel, ha van egy két könnycsepp azt se szégyelld, hidd el nekem hogy ha most nem lépsz akkor később bánhatod. Nem lehet ezen mit elcseszni lényeg hogy őszinte legyen.
2013. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!