Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a kor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a kor egy ilyen helyzetben? Jogilag ütközhet ez bármivel ez a nagy korkülönbség? L/14

Figyelt kérdés
Köztem és a barátom között 7 év van. Eddig úgy ahogy titokban van tartva a dolog, csak egy szűk baráti réteg tud a dologról. Az ő szülei nagyon a ellenzik ezt. Úgymond semmilyen testi dolog nem olt még köztünk és lassan egy éve vagyunk együtt. Lehet bármi okunk/oka félni, hogy esetleg valaki aki rosszindulatú jogilag előhozhatja? Szerintetek ennek a kapcsolatnak lehet így bármi jövője?
2013. nov. 30. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Jogilag nincs következménye. Érdekes, hogy a srác már 1éve veled van, talán még lehet is belőle valami.
2013. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tamadhato jogilag.
2013. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A beleegyezési korhatár ha jól tudom 14 év (bár lehet, hogy már 12), szóval semmi bajotok nem lehet ebből, viszont nem hiszem, hogy a srác teljesen komplett. 21 éves mit akar egy általános iskolástól? Ilyen fiatalon 7 év igencsak sok.
2013. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a korkülönbség a lényeges tényező, hanem hogy te már betöltötted a beleegyezési korhatárt. Akár 92 éves pasit is választhatsz!
2013. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet belőle semmi jogilag, de ennek a kapcsolatnak semmi jövője nincs. Vagy évekig (legalább amíg nagykorú nem leszel) bujkáltok és titkolóztok majd?


Én egértem, hogy te most 14 évesen nagyon szerelmesnek érzed magad, és azt is tudom, hogy úgysem tudunk lebeszélni erről a "kapcsolatól", de azért elmondom, hogy ha egy 20-21 éves fiú mentálisan-testileg-és lelkileg még egy 13-14 éves gyerek szintjén van, akkor ott már pszichológiai problémák vannak nála...

2013. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is iszonyatosan ellenezném, ha a 21 éves felnőtt fiam egy 14 éves kislányt szédítene, mert ez vagy azt jelenti, hogy baromi gerinctelen, vagy azt, hogy valami nincs rendben a fejében.
2013. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a 14 évesek már többet fogtak mint kilincset! Hidd el inkább ők szédítenék a kisfiadat!
2013. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14éves vagyok köztünk 12év van :)
2013. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!