Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tulajdonsággal tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonsággal tuti nem lesz barátnőd? Milyen tulajdonságot utálnak a nők?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kizáró ok: alacsonyság, ronda arc.

Nagy hátrány: soványság, szegénység, kedvesség, romantika, őszinteség.

2013. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Alacsony testalkat (170cm), kis farok (12cm), és rossz anygi helyzet.
2013. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"telefonálás anyukának randi közben" ilyen történt már valakivel?
2013. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Határozatlanság, önbizalomhiány, igénytelen megjelenés, negatív kisugárzás. Ezekkel esély sincs csajozni. De mondok én valamit, ha ezek amiket felsoroltam stimmelnek és tényleg ad magára akár egy ronda kövér, alacsony pasi is mint például én akkor már több esélye van a nőknél, de ha a belső értékek megvannak, kedvesség, hűség, bizalom, tisztelet, odaadás, és érzelmesség, akkor már lehet barátnője még a legrondább csávónak is. A legnagyobb titok amire hosszú évek után rájöttem, ha magabiztos az ember és határozott de laza, nem erőlködő hanem egyszerűen adja magát és őszinte, meg ugye kedvesség, ha ezek megvannak akkor már lehet barátnője az embernek.
2013. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kizáró okok nálam:


alacsony (180 alatt)

buta (képtelenség általános dolgokról beszélgetni vele)

igénytelen (büdös fürdetlen, büdös szájú)

dohányzás

alkoholista, drogos, szteroidos

nagyon kigyúrt

beképzelt / bunkó

nemtörődöm

határozatlan, döntésképtelen

eltérő erkölcs, értékrend, jövőkép


hátránnyal indul: festett/ szőke haj, kék vagy zöld szem, túl sok káromkodás


27/N

2013. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11-es a kérdező szerintem nem megkeseredett savanyújóskákat kérdezett.
2013. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 Attól még igaz, amit írtam.
2013. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 nem
2013. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
11-es! Néhánynak fáj az igazság, de amit leírtál az helytálló. Ha alacsony vagy az alapból bukó, az alacsonyságot értsd ilyen 168-172cm-re. Ha kicsi és vékony a farkad az szintén bukó (kis faroktól nem lesz önbizalom főleg ha előtte le is szólták), ha szegény családból származol az szintén nem egy önbizalombomba. Nem tudom miért kell olyanokat támadni, aki igazságot ír, ez úgy látszik magyar szokás.
2013. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!