Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti melyik pasival járnátok, vagy melyik a szimpatikusabb? bővebben lent

Figyelt kérdés

Az egyik fiú 24 éves, már 2 éve kamionozik, nagyon jó fej, humoros, meg tudja nevettetni az embereket, van stílusa, jól bánik a nőkkel, csak sajnos még a szüleinél lakik, nincs kocsija, és 1 hónapban 2 napot van otthon, viszont havi szinte 400 ezret keres, és hajlandó a lányt támogatni anyagilag, és tud neki segíteni munkahely szerzésben is.


A másik egy egyetemista szintén 24 éves srác, aki már 5. éve járja az egyetemet, de még mindig nem sikerült elvégeznie, mert mindig bukdácsol, füvezik, alkoholt is iszik mindig részeg, viszont meg tudja fogni az embereket első benyomás alapján, csak később derül ki róla, hogy valójában nem is olyan jó ember.

Gazdag család, szüleitől kapott egy mini garzont, meg egy kocsit, el tudja tartani a lányt, viszotn agresszív néha, mindig a lánnyal tud lenni, viszont fenn áll a veszély, hogy megcsalja a barátnőjét a kicsapongásai miatt.


Összegezve:

rendes Kamionos, vagy bunkó Egyetemista?



2013. nov. 30. 21:01
 1/10 A kérdező kommentje:
írjatok kort is légyszi
2013. nov. 30. 21:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kamionos... Nem is tudom, mit lehet ezen gondolkozni... Így lehet rohadt könnyen rossz társaságba keveredni...
2013. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocs 14/L
2013. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik se. 24L
2013. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kérhetek indokot is?
2013. nov. 30. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Leírtál róla egy csomó jó tulajdonságot. Pénze az van, ami azt jelenti, hogy előbb-utóbb a lakás ügy is megoldódik.

A másik srác egy elkényeztetett apucikicsifia, aki ráadásul még elég hímsoviniszta is...

2013. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

rendes :)


Nem mindig az szamit , hogy milye van egy embernek es egy kapcsolat nem csak akkor lehet jo ha minden percben egyutt vannak . En szeretem az olyan pasikat , akik megdolgoznak azert , hogy elerjenek valamit nem csak ugy az olukbe hullik minden :)



16/L

2013. dec. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En nem akarnek kamionos feleseg lenni es irogatni az nlcafe foruman. Az elso 2 napot van otthon, vagyis tulajdonkeppen nem latom, total mindegy, hogy van-e penze, mert nem vagyunk egyutt, es 28 napi meloert 400 ezer, haat nem sok.

a masik, az meg asszem nyilvanvalo, hogy miert nem.

2013. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj te is a kamionossal 4 kézbe. Pénz is van, együtt is vagytok és pár év alatt megvan alapozva a jövőtök.
2013. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik se.A kamionos párja lennél,mint én,nagyon megbánnád hamarosan.Én 15 éve tűröm,most telt be a pohár.Mindig egyedül voltam,mindent magam intézek,közben a gyerekekkel is foglalkozni kell,munkahelyen helyt állni.Lehetne még sorolni.Ha meg itthon van néha,abba sincs semmi jó,elszoktunk egymástól.
2013. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!