Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, most mégis vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, most mégis vele akarok lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal szakítottunk, mert egy csaj bekavart nekünk. Nem hittem a barátomnak, hogy nincs köze a lányhoz, végül mégis kiderült, hogy semmi sem történt köztük. A barátom azt hiszi, én voltam a csaj, aki facebookon elhízogatta őt talizni, de nem ment el. Nem én voltam, eszembe sem jutott álfacebookot csinálni. Mit tegyek, hogy kibéküljünk? Nem válaszol az üzijeimre sem :(
2013. nov. 30. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül továbbra sem elérned sajnos tovább kell lépnek
2013. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zotanbro ***** válasza:
hivd fel vagy kerrsd fel szemelyesen aztan mond neki hohy hallgasson meg merz szeretned tisztazni a tortenteket.
2013. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háromszor is végiggondoltad, hogy nem csak a barátod kamuzik?

Ha ennyire nem akar meghallgatni, akkor ne rohanj utána, valószínűleg még mérges. Majd lenyugszik, és ha tényleg veled akar lenni, akkor keres majd ő.

2013. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"A legjobb védekezés, a támadás". ;) Okos társad van :D
2013. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A zöldszemű szörny mindig rombol....


Talán nem kellene addig féltékenykedni, amíg biztosan nem tudod, hogy megcsal, és az se ártott volna, ha leültök és megbeszélitek a dolgot.

Azok után, ha tényleg alaptalanul lapátra tetted, nem csodálkoznék rajta - és ezt mint pasi írom - ha soha nem bocsájtaná meg, amiért meg sem halgattad, vagy nem hagytad, hogy bebizonyíthassa azt, hogy ő nem csalt meg téged. Késő bánat lehet, de legközelebb ne kövesd el azt a hibát, hogy úgy itéled el azt akit szeretsz, hogy semmi bizalmat nem adsz a részére és védekezési lehetőséget. Fordított helyzetben te is roppantul megalázottnak éreznéd magad, és biztosan jó sokáig nem tudnád megbocsájtani neki ha ő tett volna így veled.

2014. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy ha sikerül elérned, és végighallgat, akkor szerintem csak egy esélyed lesz. Szóval ne szúrd el ha tényleg szereted és megbántad, hogy tények nélkül megvádoltad, csak mert valakik azt állítottak róla amit. Nem igazán lehet erre tanácsot adni, mert egyrészt senki nem tudja a konkrét történéseket, másrészt ti éltétek át. Ti tudjátok csak azt, hogy a másiknak ezen kívűl mi fájhat, vagy mit várhatott a másiktól. Mert a bocsánatkérés az csak egy része lesz ennek a dolognak ha összejön. Gyakorlatilag azzal, hogy ártatlanul megvádoltad és esélyt se kapot arra, hogy megvédje a becsületét, megaláztad. Összetörted a hitét, amit egy bocsánatkérés csak nagyon kis részben fog megoldani, ha egyáltalán ez még lehetséges. És ezt a döntést csak ő fogja meghozni, szánalomból, sajnálatból, vagy csak azért mert kell, nem fog eredményre vezetni.
2014. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!